Таке рішення ухвалили після останніх резонансних злочинів, а саме вбивства Аміни Окуєвої. Поліція перевірятиме не лише громадян, а й їхні машини. Кияни таке нововведення сприйняли неоднозначно. Хтось не проти показати документи, інші ж вважають це зайвим.
Читайте також: Біля розважального закладу в Києві підірвали димову шашку: фото
Останім часом у Києві та області дійсно почастішали вибухи та постріли автоматів. У поліції переконують, що під загрозою опинилися всі громадяни, а не тільки відомі люди. Тож з 2 листопада у столиці та області оголосили "синій код" терористичної загрози.
Патрульна поліція, Національна гвардія та кінологи – загалом 1350 копів додатково працюватимуть на вулицях Києва. Як зазначає начальник столичної поліції, результати роботи вже є.
Результати є щоденно. Кілька годин тому гранату вилучили. На вихідних вилучили на одному з КПП на виїзді з Києва велику кількіть набоїв, два грагатомета. Постійно затримують викрадачів авто, затримують людей, які скоють кишенькові крадіжки. Тобто більше спрямоване це відпрацювання на вуличну злочиність,
– прокоментував начальник Управління поліції міста Києва Андрій Крищенко.
Поліція перевірятиме не лише документи, а й особові речі. Командири додатково роздають інструкції, наголошують, що треба пильніше патрулювати та звертати увагу на підозрілих людей та машини. Роздавши прикмети злочинців, правоохоронців відправляють на завдання.
За даними поліції, "синій код" триватиме щонайменше 10 днів. Тоді і вирішать, чи продовжувати його.
Більше – дивіться у сюжеті.