На засіданні є кореспондент Телеканалу новин "24" Олексій Годзенко. За його словами, це вже другий день цього засідання, вчора суд довелось перенести на 2 години тому, що підозрюваному забули надати документи, згідно з якими він може виходити з дому.

"Клопотання про продовження запобіжного заходу було зареєстровано 25 січня і посилалося на постанову прокурора, яка була підписана лише вчора, 27 січня. Окрім того, там був додаток, який не був продатований взагалі", — розповів кореспондент.

Підозрюваний Андрій Медведько прокоментував цю ситуацію із документами:

Як і вся ця справа, я не бачу нічого хорошо. Люди не можуть виконувати свої функції. По-перше, вони роблять цю справу на замовлення. По-друге, навіть банальні речі – підвести документи у прокуратуру – у них не виходить.

Нагадаємо, журналіст Олесь Бузина був убитий 16 квітня в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому жив. Співробітники прокуратури Києва та внутрішніх справ встановили і 18 червня затримали двох осіб, які підозрюються у вбивстві українського журналіста і публіциста Олеся Бузини. 9 грудня 2015 року Печерський суд Києва відпустив з-під варти під домашній арешт Поліщука. 31 грудня Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід для Медведька на цілодобовий домашній арешт.

Читайте також: Ексклюзивне інтерв’ю з підозрюваним у вбивстві Бузини