У Київському дитячому діагностичному центрі зайняти чергу до лікаря можна в електронному режимі вдома або у спеціальному терміналі, що знаходиться у холі лікарні. За словами батьків пацієнтки, на прийом до 3 лікарів дитину записали за 8 хвилин. Колись на це потрібно було затратити весь день.

Ще рік тому у центрі не працювало елементарне діагностичне обладнання. Зокрема, апарати для ультразвукових досліджень та рентгену не працювали 3 роки. Обстеження пацієнти робили в сусідніх медичних закладах.

Зміни у лікарні розпочав новий головний лікар центру Андрій Семиволос. У шпиталі відремонтували все обладнання, дах та каналізацію. Також у медичному закладі почала працювати лабораторія.

Читайте також: В МОЗ обіцяють істотно збільшити тривалість життя українців: назвали терміни

Все вдалось відновити за державний кошт. 11 мільйонів гривень річного бюджету вистачило на зарплати, комунальні послуги, витратні матеріали, ремонт обладнання та будівлі. Для порівняння, це утричі менше, ніж фінансування однієї з районних поліклінік столиці, розрахованої на таку ж кількість пацієнтів.

Також у діагностичному центрі подбали про пацієнтів з інвалідністю. Заклад повністю переобладнали для людей на візку та незрячих.

Під егідою та контролем людей з інвалідністю, Асамблеєю інвалідів України ми все створили так, як воно має бути. Майже 500 тисяч гривень було затрачено,
– повідомив головний лікар Київського діагностичного центру Андрій Семиволос.

Певні роботи будівельники зробили безкоштовно, а благодійники допомогли автоматизувати робочі місця лікаря та провели навчання для персоналу.

За словами Семиволоса, лікарні вдалося отримати додаткові кошти у міста. Тепер у планах до кінця року відкрити власний травматологічний пункт. А з квітня тут проводитимуть діагностику маленьким пацієнтам з центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Для цього виділять окремий день.