Чи не щомісяця у столиці та на її околицях відкриваються новенькі житлові комплекси. Населення Києва щороку зростає. Утім, На цьому фоні проблема з розвитком інфраструктури вирішується досить кволо. Ситуація звично напружена - садочки та школи переповнені. Про це не мовчить і міська влада.

Шкіл і садочків недостатньо. Що ми з цим робимо? 3 роки тому черга в садочки була 15 тисяч дітей, в цьому році зменшили втричі – 5 тисяч дітей. Ми вирішуємо проблему, знаємо про це. І однозначно які будівництва ведуться, вони повинні будуватись з урахуванням соціальної інфраструктури. Це лікарні, дитячі садочки і школи,
– сказав мер Києва Віталій Кличко.

Елітне селище Чабани, одразу за межею Києва. З року в рік тут зростають новенькі висотки. Сюди приїздять жити молоді сім’ї. Населення вже сягає близько 8 тисяч людей. Однак, попри нагальну потребу, школи у селищі так і немає.

Очевидно, що таку потребу чудово розуміють місцеві чиновники. Перший фундамент школи заклали ще у далекому 2001. Відтоді, посеред житлових будинків, поруч з дитячим майданчиком так і височіє огорожа. Діти, що мали йти в перший клас в місцевих Чабанах, давно вже закінчили ВИШі, а місцеві звиклися з постійним будівництвом на вулиці Юності 5.

Читайте також: Чому закон про освіту розбурхав нові сепаратистські настрої в країні

Школа у Чабанах впродовж 17 років була, скажімо, "фішкою", своєрідною піар-акцією для тих, хто хотів дорватись до владного корита. Кожен потенційний селищний голова у передвиборчій кампанії обіцяє добудувати школу. Банальні обіцянки-цяцянки. Утім, Ситуація повернулась на 180 градусів, коли селищне крісло посів Олександр Киризлієв.

Дружина Киризлієва в нашій історії взагалі дуже цікавий персонаж. І, напевно, треба віддати їй належне. Адже за 2016 рік, поки чоловік займався покращенням життя односельчан, вона дбала про родинне гніздечко. Купила автівку за 150 тисяч гривень, коли така ж коштує вдвічі дорожче. Придбала квартиру у Софіївській Борщагівці знову за 150 тисяч гривень, коли така ж коштує мінімум втричі дорожче. Ну і земельну ділянку. А ще Встигла заробити 900 тисяч гривень, продаючи канцтовари. Це все вона спромоглась зробити, знаходячись у декретній відпустці з четвертою дитиною.

Поліція почала підозрювати, що обсяги будівництва, внесені в акти виконаних робіт були значно завищені чиновниками селищної ради. Ба більше – сюди ж включили роботи і матеріали вже зведеного на початку 2000 цокольного поверху.

Як насправді виглядають пропіарені і на папері завершені будівельні роботи – дивіться в розслідувані ЦРУ.