Грандіозний фінал відбувся на одній із найкращих сцен Європи – в Estonia Concert Hall. За титул Mrs. Europe-2021 боролися учасниці з 11 країн.

До теми У Львові обрали Місіс Східна Європа: хто представить Україну на світовому конкурсі

Львів'янка стала найгарнішою мамою Європи

У Таллінні відбувся фінал одного із найпрестижніших конкурсів краси Mrs. Europe. Львів'янка Зоряна Богдан стала переможницею у 2 номінаціях – Mrs.Sport та Mrs.Mother of Europe. Вона є мамою чотирьох синів та засновницею жіночого клубу з тріатлону "Мальви".

У "Woman Eastern Europe/Жінка Східна Європа", зазначили, що це – не просто титули, а результат титанічної роботи львів'янки над собою як матері та спортсменки-аматорки.

Зоряно, спасибі Вам велике за щирість, доброту, природжену скромність, гострий розум та, безперечно, красу, – за всі ті риси, якими Ви підкорили наші серця і всієї Європи!,
мовиться у дописі.

У "Woman Eastern Europe/Жінка Східна Європа" подякували Зоряні Богдан за те, що вона погодилася стати частиною дружньої команди "Жінка Україна-Всесвіт" і гідно представила Україну в Estonia Concert Hall.

"Ми дуже пишаємося Вами й щиро переконані, що ви – найкраща!", – підсумували у "Woman Eastern Europe/Жінка Східна Європа".

Дивіться фото фіналу конкурсу краси Mrs. Europe / Фото "Woman Eastern Europe/Жінка Східна Європа"