Дівчина вчилась на другому курсі філологічного факультету ЛНУ за спеціалізацією "перська мова". Декан її факультету Святослав Пилипчук наголосив, що Дарья мала хороші оцінки.

Важливо У Львові затримали підозрюваного у вбивстві 19-річної студентки Дарьї Косенок

Що відомо про Дарью Косенок

19-річна дівчина родом з Кам'янського, що на Дніпропетровщині. Але 2 роки тому вона переїхала до Львова та вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка. Як повідомив декан її факультету, Дарья мала намір працювати перекладачем.

Вона мала найкращі оцінки, особливо з основної мови, з перської. Була жвавою, енергійною, веселою, як всі одногрупники зазначають, людина-життєлюб,
– зазначив Пилипчук.

Дівчина жила у гуртожитку та зустрічалася зі своїм однолітком. Хлопець Дарьї з Житомира, раніше він закінчив коледж, але ніде не працював. Їхні стосунки тривали 2 роки.

Деталі вбивства 19-річної студентки

29 березня хлопець Дарьї орендував квартиру майже у центрі Львова. Камери відеоспостереження зафіксували, як студентка з хлопцем увійшли до квартири. Після обіду зв'язку з дівчиною уже не було. Її мати, яка живе на Дніпропетровщині, зателефонувала до поліції наступного ранку.

До теми Вбив кохану через ревнощі: моторошні подробиці смерті Дарьї Косенок

А вже увечері 30 березня закривавлене тіло дівчини знайшла у спальні власниця квартири, яка прийшла за оплатою. На тілі дівчини було 9 ножових поранень. Сусіди кажуть, що криків або звуків боротьби з квартири не було чутно.

Підозрюваного у вбивстві затримали

Уже за кілька годин правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві дівчини. У поліції наголосили, що він намагався втекти зі Львова. Спочатку він поїхав у Дрогобич, а звідти – у Східницю. Там його і знайшли поліцейські.

Ми з ним спілкувалися, він пояснив, що конфлікт виник на побутовому ґрунті. Надалі йому вже важко пояснити свої дії,
– розповів начальник Львівського районного управління поліції Павло Герасим.

Відомо, що Дарью поховають в її рідному місті. Рідні дівчини вже виїхали до Львова.