Маєте можливість допомогти? Вам сюди, театр буде вдячний за будь-яку допомогу!
Domus вже виступали для жителів Северодонецька та Новоайдару. Ця поїздка була знакова для театру і глядачів.
Східні області України, де населення потерпає від війни, гостро потребує соціальної та культурної реабілітації, у тому числі через візитні ініціативи. Для нашого театру створеного жителями західного регіону та переселенцями з Криму та Сходу, дуже важливо не тільки показати виставу але й під час обговорення її з глядачами створити платформу для діалогу, обміном досвідом та вироблення спільного меседжу. Порозуміннями між регіонами, – кажуть у театрі.
Для нових гастролей театр прагне зібрати всього 40 тисяч гривень. Якщо їм це вдасться, міжнародний фонд "Відродження" подвоїть суму.
Навіщо гроші? На квитки для акторського складу і перевезення декорацій.
Незалежний театр об'єднує професіоналів та аматорів, дітей та дорослих, переселенців та львів'ян, котрі спільно творять нові та цікаві вистави кожного дня. Його створили у 2016 році переселенка з Криму Наталія Меньшикова та львів'янин Денис Федєшов.
Засновники театру
У Краматорську та Слов'янську актори збираються показати "Метелики вільні" за п'єсою Леонарда Герша. Це романтична історія молодих людей, що починають доросле життя. Чи вільні вони обирати та чи мають змогу вирішувати це самостійно? Чи спроможні вони подолати існуючи стереотипи? Чи здатні вони брати відповідальність за себе, за іншого, за своє життя? Чи відчують вони підтримку близьких?
"Метелики вільні" за п'єсою Леонарда Герша
Окрім вистави глядачам запропонують рефлексію опісля з акторами та режисером. А перед виставою буде проведено кілька флеш-мобів. Під час них учасники можуть відчути на собі вплив стереотипів нашого суспільства.
Про театр Domus. Львівський незалежний театр Domus був створений 9 жовтня 2016 року. Він функціонує в одному із спальних районів міста.
За час існування театру було поставлено та зіграно такі вистави: "Очі блакитного собаки" Г.Г.Маркеса, "До нас в місто приїхав..." Алли Соколової, Казка "НЕспляча красуня", "Добраніч, мамо" Марші Норман, "Метелики вільні" Леонардо Герша, "Чарівна ніч" за Мрожеком, "Ескаріал" Мішеля де Гельдерода та казка "У пошуках втраченої магії".
Ми віримо, що наш проект не залишить байдужим і вас! Давайте разом з акторами нашого театру привернемо увагу до проблем, які штучно створюються через нав'язування стереотипів, додаткових бар'єрів та інформаційних впливів. Змінимо ставлення до дискримінованих груп у громаді за будь-яких ознаками, та покращимо взаєморозуміння та діалог між людьми різних регіонів України, – вірять в театрі.