Спочатку з'явилось слово Franky, скорочено від Франкінштейн, бо в маленькій майстерні Тараса їхні велосипеди оживали так само як і герой Мері Шеллі.
Трохи металу, трохи шкіри і дерева, – і з частин, що здавалось не можливо поєднати, поставали справжні красені.
Ідея переробляти велосипеди вперше з'явилась у США ще у 50-х роках. Стомившись від війни, ветеранам хотілось додати своїм мотоциклам унікальності. Тенденцію підхопили діти і почали креативити зі своїми велосипедами. З того часу рух поширився на увесь світ. В Україні таких клубів три. Один з них і заснував Тарас.
Читайте також: Двоє художників-мандрівників з України вразили весь світ
Спочатку все робилось заради цікавості, а потім переросло у філософію життя. Навіщо пристосовуватись до готових речей. Речей, які придумав хтось інший, речей які штампують тисячами або й мільйонами. Так у їхньому житті з'явилось слово Кастом - втілене під замовлення.
Перше правило Кастом – немає жодних правил. Переробив стандартний байк на свій смак - класно. Зробив з нуля – ще крутіше. Ти сам втілюєш те, на що тільки здатна твоя уява. І саме такий погляд на життя почав притягувати нових людей.
У майстерні почало ставати тісніше. Так з'явилось слова Family. Бо як і у справжній сім'ї немає випадкових людей, так і тут зібрались ті, що люблять нестандарнті речі, і відкидають нав'язані шаблони. Зараз клубу вже 6 років, зі статутом і правилами.
Вони нікого не переконують у правильності свого вибору, але своїм прикладом показують, що ми самі творці правил життя, і нам вирішувати, на скільки яскравим та унікальним воно має бути.