Про це вона заявила, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

Я хочу підтримати Олега Березюка. Я приєднаюсь до нього, я буду поруч з ним, я буду голодувати, щоб спробувати захистити людей від вашого свавілля. Це мій вчинок також – це мій вибір як людини,
– сказала Сироїд.

Під час свого виступу віце-спікер звернулась до Президента, прем’єра та депутатів коаліції, до тих, хто, за її словами, сьогодні знецінює вчинок Олега Березюка.

Дивіться також: Як лідер "Самопомочі" Березюк провів першу ніч голодування під будівлею Адміністрації Президента

"Ви знецінюєте його, тому що вам важко оцінити вчинок гідності, оскільки вам бракує власної гідності. Ви знецінюєте від страху і від безпорадності, тому що ви знаєте, що ви брешете, але ви не можете зізнатись про це людям", – емоційно сказала Сироїд.

Ви брешете з того моменту, коли ви сказали, що будете жити "по-новому", а насправді просто осідлали старі схеми. Ви брехали тоді, коли обіцяли скасувати і змінити закон про вибори, який дозволив Януковичу сконцентрувати владу, тому що цей закон сьогодні служить вам. Ви брехали впродовж 20 років, коли обіцяли обмежити депутатську недоторканність. Ви обіцяли розслідувати злочини Майдану, але ви боїтесь вийти на самих себе. Ви обіцяли "сліпий траст", але народ прозрів, коли побачив ваші декларації.

Оксана Сироїд також згадала про скандально відому фабрику "Рошен" у Росії.

"За реформами, які ви обіцяєте, ховаються просто перерозподіли потоків. Ви крадете з оборонного бюджету, народу який воює. Ви продали Конституцію, коли ви запропонували особливий статус, в обмін на додаткові повноваження Президента. Сьогодні ви маєте намір обговорювати деокупацію української території з окупантом. Може, це нова мода в стратегії ведення війни? Але мені цікаво, за яку фабрику ви продасте державу цього разу?" – риторично запитала вона.

Читайте також: Як фракція "Об'єднання "Самопоміч" підтримала голодування Олега Березюка

Львів, віце-спікер називає, прикладом опору у брехні та свавіллі. Окремо Оксана Сироїд звернулась до львів’ян.

Львів’янам я раджу об’єднати свої зусилля і звернутись до президента з вимогою звільнити очільника обласної адміністрації, який виконував і видавав злочинні накази, принижуючи гідність львів’ян,
– сказала вона.

Нагадаємо, 19 червня лідер парламентської фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив, що починає голодування на знак протесту проти дій центральної влади та на підтримку жителів Львова, які страждають від сміттєвої блокади.

Про дійсні мотиви протесту Олега Березюка та способи вирішення сміттєвої блокади Львова – дивіться у програмі "Лівий берег" з Сонею Кошкіною на 24 Каналі 20 червня о 20:00