Наручний міні-планшет
Наручний міні-планшет Rufus Cuff можна носити як звичайний годинник, та й розміром він не набагато більший. Діагональ екрана — 3,2 дюйми, працює ґаджет на операційній системі Android Kit Kat. На лицьовій стороні є фронтальна камера для відеодзвінків та селфі.
Вбудованого модуля стільникового зв’язку апарат не має, тому оптимально використовувати його в парі зі смартфоном. Зв’язок зі зовнішнім світом наручний міні-планшет підтримує за допомогою Wi-Fi та Bluetooth.
Торік каліфорнійський стартап зумів залучити на краудфандинговій платформі майже півмільйона доларів, а вже на початку 2016-го Rufus Cuff надійде у продаж. За версію з 16-ма гігабайтами внутрішньої пам’яті у США просять дві з половиною сотні доларів.
Автомобіль-генератор
Honda презентувала на Токійському автосалоні свій передсерійний прототип седана, який зможе сам забезпечити світлом увесь дім. Працює авто на паливних елементах Clarity Fuel Cell. Його компактна силова установка поєднує блок паливних комірок, електроніку та електромотор. Останній розвиває потужність 177 "коней".
Водень у баку зберігається під високим тиском у 70 атмосфер — завдяки цьому запас ходу вдалося збільшити до 700 кілометрів. Крім того, при бажанні клієнта авто комплектуватимуть виносною електростанцією. Вона, у разі потреби, зможе протягом тижня живити від паливних елементів автомобіля невеликий будиночок. Для японців новинка від Honda стане доступна вже у березні за 63,5 тисячі доларів в еквіваленті.
Телефон-пазл
Модульний смартфон PuzzlePhone від фінського стартапу шукає своїх власників. Розробники телефону запустили кампанію зі збору коштів на Indiegogo. Апарат складається всього лиш з трьох модулів.
"Хребет" телефона — каркас з 5-дюймовим Full HD екраном, динаміками, мікрофоном та фронтальною камерою; "мозок" — восьмиядерний процесор, три гігабайти оперативки, 16/32 або /64 "гіги" вбудованої пам'яті без можливості розширення та 12-мегапіксельна основна камера з LED-спалахом; "серце" "пазлфона" — акумулятор, антена та інша допоміжна електроніка.
Якщо проект збере необхідні 250 тисяч доларів, перші поставки стартують через рік. Мінімальна вартість замовлення — 333 долари США.