Російська блогерка Саша Мітрошина потрапила в скандал в Україні, відмовившись відповідати на запитання "Чий Крим?" Це трапилося 6 січня у Києві.

Читайте також: Як російські пропагандисти прориваються у Київ: відповідь прикордонників

Згодом вона у своєму телеграм-каналі "Митрошина негодует" спробувала виправдатися. Мовляв, анексію Криму вона не підтримує, а також і не має стосунку до російських пропагандистських ЗМІ.

Попри все це Мітрошина таки отримала заборону на в'їзд до України на три роки. Про це вона сама написала у своєму телеграм-каналі.

Митрошина
Скріншот з телеграму Мітрошиної

Блогерка відлітала з України, і раптом в аеропорту "підійшов співробітник прикордонного контролю, відвів мене в окрему кімнату і поставив мені в паспорт штамп про заборону в'їзду в Україну до 6 січня 2023 року".

"Я прекрасно розумію стосунки наших країн і чому мені заборонили в'їзд. Я поважаю закон і сподіваюся, що повернуся за три роки", – підсумувала Мітрошина. .

Коротко про скандал із російською блогеркою Мітрошиною

Скандал із Мітрошиною набув значного розголосу в мережі через її відмову відповідати "Чий Крим" та через те, що українські прикордонники пропустили в Україну людину, що незаконно відвідувала Крим.

У МВС навіть змушені були виправдовуватися: мовляв, росіянка Мітрошина раніше не мала заборони на в'їзд в Україну, а під час перетину нею державного кордону перевірка не виявила незаконні візити блогерки в Крим.

Саша (Олександра) Мітрошина – це російська громадська діячка, письменниця, журналістка, радіоведуча та блогерка. Відома також як активістка-феміністка, засновниця і прихильниця руху #ЯНеХотелаУмирать.

У 2017 році Мітрошина повідомила на своїй фейсбук-сторінці, що відвідала анексований Росією Крим.