За словами експерта, зараз відбувається перетікання голосів від одних партій до інших. Особливо це простежується між "Блоком Петра Порошенка" і "Народним фронтом". Крім того, за тиждень до виборів зменшилась і кількість тих, хто ще не визначився. Зростає популярність галузевих партій.

Зараз партії "Самопоміч" і "ЗАСТУП" набирають багато голосів, але "Самопоміч" більше партія містян, "ЗАСТУП" – партія селян. Популярність "Самопомочі" в тому, що у людей високий запит на нових політиків, бо в інших партіях нових облич дуже мало. А "ЗАСТУП" – партія, яка уособлює в собі ідею селян, це галузева партія для селян, — пояснює Єременко.

Також соціолог розповів, як змінюються настрої виборців щодо однієї чи іншої політичної сили.

Соціалістично та комуністично налаштований електорат спочатку опинився в "Батьківщині", а зараз з неї перетикає до "ЗАСТУПУ". Радикальний електорат обирає між Радикальною партією Ляшка і кількома іншими партіями. Електорат колишньої влади, нинішньої опозиції, розривають між собою "Опозиційний блок" і "Сильна Україна Сергія Тігіпко", — каже Єременко.

За даними досліджень, готовність прийти на виборчі дільниці висловили 70% опитаних виборців, але експерти прогнозують, що явка складе 60-65%.

Андрій Єременко розповів, які партії ймовірніше увійдуть до складу нової Верховної Ради.

Попереду всіх "Блок Петра Порошенка", також однозначно проходить "Радикальна партія Олега Ляшка", "Батьківщина", "Народний фронт". Партії "Сильна Україна" і "Опозиційний блок" нібито по цифрах не проходять, але декілька округів проголосують за них. Там опозиція домовилась із владою, — розповідає соціолог.