Книга Вагнера випередила шість інших видань в цій номінації, серед яких українські переклади праць Франсуази Барб-Ґалль, Умберто Еко, Шеріл Сендберг.
Разом у семи тематичних номінаціях ХVII Всеукраїнського рейтингу "Книжка року — 2015" оцінювали 1022 видання. До коротких списків увійшли книжки 58 видавництв із семи міст України. Найбільшу кількість книжок представили видавництва Києва, Львова та Харкова.
Фонд Василя Хмельницького K.Fund презентував бестселер про виховання інноваторів на TEDxKyiv у грудні минулого року. У Фонді вибір книги пояснюють її унікальністю та актуальністю для України: автор проаналізував історії багатьох сучасних інноваторів, щоб визначити, які фактори вплинули на їхнє становлення. Читачі мають можливість не лише ознайомитися із результатами дослідження, а й подивитися відеоінтерв'ю з реальними героями книги на сайті kfund.ua.
Відеозвернення Тоні Вагнера до української аудиторії:
Всеукраїнський рейтинг "Книжка року" заснований 1999 року і щорічно визначає кращі книжки, видані в Україні.
Фонд Василя Хмельницького K.Fund впроваджує в Україні модель безперервної освіти, де особлива роль відводиться книгам. У межах проекту "Бібліотека Хмельницького" K.Fund планує регулярно знайомити українську аудиторію з найкращими світовими виданнями за такими напрямами: навчання, економіка, підприємництво.
Василь Хмельницький — перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Серед ініціатив, що підтримує підприємець, — Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); проекти громадської спілки "Освіторія": сучасна загальноосвітня школа "Новопечерська школа" в Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів із дитячих будинків і малозабезпечених сімей; магістерська програма публічного адміністрування в Національному університеті "Києво-Могилянська академія"; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект "Бібліотека Хмельницького".