Про це заявив голова комітету у закордонних справах палати представників Конгресу Ед Ройс, пише ТАСС.

Читайте також: "Надзвичайно небезпечно": у Росії налякались заяви Трампа про нарощення ядерного потенціалу

За словами американського конгресмена, "адміністрація США оголосила, що Росія не виконала вимоги закону США про хімічну і біологічну зброю 1991 року".

Неприпустимо, що у адміністрації відсутній план або навіть терміни для вжиття заходів щодо другого пакету обов'язкових санкцій, встановлених законодавством США,
– написав Ройс.

Видання зазначає, що російський держдепартамент мав надати Конгресу висновок про виконання Росією умов закону США про хімічний і біологічну зброю до 6 листопада. Однак російське відомство досі не публікувало жодних документів щодо цього питання.

Нагадаємо, 22 серпня Сполучені Штати Америки запровадять нові санкції проти Росії через отруєння у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Невдовзі американський уряд оголосив про роботу другим раундом "жорстких" санкцій проти Кремля.

Тоді у конгресі також заявляли, що Росія не надала можливості США проінспектувати російські об’єкти щодо знищення хімічної зброї. Таким чином, Москва не надала гарантій незастосування хімічної зброї в майбутньому, що було умовою для незапровадження нових санкцій.