Саме на Новій Каледонії народився відомий колишній французький футболіст, чемпіон світу та Європи Крістіан Карамбе.
Природа щедро обдарувала ці острови у Тихому океані. На ринках Нумеа - столиці заморської території Франції - можна придбати численні кулінарні скарби.
Маяк Амедея - одна з історичних перлин Нової Каледонії. Маяк заввишки 60 метрів збудували під час правління Наполеона Третього. Знаходиться він за 20 кілометрів від Нумеа.
Місцева Голуба річка - це справжній природний парк. Тут понад 3 тисяч видів рослин, серед яких зокрема, гігантський Каорі. Це дерево має 40 метрів у висоту та 2 метри завширшки. Йому вже більше тисячі років. Місцеві гіди жартують, що дерево знає всі особливості і таємниці острова. Тож якщо трапляться неприємності, можна звернутись до нього за допомогою.
Багатство місцевої флори та фауни вразить найвибагливіших поціновувачів. Неодмінно подивують своєю красою і різноманітні мальовничі пейзажі Нової Каледонії. На узбережжі - неперевершений пісок, а у глибині острова - рівнини - ідеальне місце для кінних прогулянок.
Морські ландшафти нагадують справжній рай. Пальми, золотистий пісок та прозора вода. Море тут надзвичайно чисте. Температура води ніколи не опускається нижче 20 градусів.
А ще це місце справжній скарб для дайверів. Морські багатства - незліченні. Тут знаходиться другий за величиною у світі кораловий бар’єр. Його довжина - 1600 кілометрів.
І наостанок порада: під час подорожі у Нову Каледонію остерігайтесь комарів, яких тут чимало. Деякі з них передають вірус Бовдура, який, зважаючи на назву, може надихнути вас повернутися до Європи вплав.
2 хв
Нова Каледонія - щедро обдаровані природою острови у Тихому океані
Нова Каледонія - найвіддаленіша від метрополії серед усіх французьких територій. Звідси до Парижа - 20 тисяч кілометрів.