main logo

Обстріл Яворівського полігону

13 березня окупанти здійснили обстріл Яворівського полігону біля Львова. Цей цинічний напад відбувся вночі - росіяни випустили понад 30 ракет. ППО Львівської області знешкодило більшість, проте 8 все ж дісталися цілі - Яворівський полігон зазнав руйнувань.

Обстріл Яворівського полігону - шантаж України та світу

Російські окупанти неодноразово вдавалися до кривавих обстрілів різних точок України, і обстріл Яворівського полігону військами Росії став черговим злочином. Внаслідок ракетного обстрілу загинуло 35 людей, постраждало - 134 особи.

Обстріл Росією Яворівського полігону (або ж Міжнародного центру миротворчості та безпеки) відбувся за 20 кілометрів від кордону з Польщею - країною-партнером України та країною-членом НАТО. Це - кричущий знак того, що Росія продовжує шантажувати західні країни та Україну.

Вибухли було чути з Польщі - на польсько-українському кордоні очевидчі змогли навіть зняти спалахи, які було видно з полігону.

Яворівський полігон був місцем збору українських військових та інструкторів з країн НАТО - у 2019 році тут проводилися навчання для підвищення кваліфікації українських воїнів. Обстріл Яворівського полігону - це черговий кривавий знак для НАТО, яке гуманітарно допомагає Україні у війні з Росією. Удар став найближчим до кордону країни-члена НАТО - Росія заходить все далі в погрозах Північноатлантичному альянсу.

Закрите небо могло б запобігти обстрілу

Обстріл Яворівського полігону змусив Україну вчергове звертатися до НАТО щодо закриття неба над країною - від нищівних обстрілів окупантів страждають не тільки стратегічні об’єкти, але і:

  • Житлові будинки;

  • Мирне цивільне населення;

  • Цивільні автомобілі;

  • Системи забезпечення водою та електрикою.

Влада України, українці та весь цивілізований світ закликає НАТО закрити небо над Україною - люди виходять на мітинги та протести. За словами президента Володимира Зеленського, прості люди з усього світу вже за Україну - тепер справа лиш за політиками.

Яворівський полігон є знаком того, що Росія та Путін не захоче обмежитися однією завойованою країною - тому країни-члени НАТО мають якнайшвидше вжити заходів щодо убезпечення українського неба та запобігти ще більшій кількості смертей.