Згідно із матеріалами ухвали Київського районного суду Одеси, таємну зйомку проводили з початку 2018 року до квітня 2019 року.

Дивіться також: У Кривому Розі ділки заробляли на порно 3 000 000 гривень щомісяця

Одна з пацієнток подала заяву до поліції, побачивши відео із собою на порнографічному сайті. Про наявність камери і фіксування процедур її не попереджали.

З'ясувалося, що кадри з гінекологічного кабінету за гроші продавали через мережу інтернет за кордон.

За попередньою інформацією, робив це гінеколог В'ячеслав Триполко. Він з 2005 року зареєстрований у єдиному державному реєстрі як фізична особа підприємець. На медичному порталі зазначено, що він ще приймає пацієнтів у приватній клініці. Журналісти завітали туди, але там про такого навіть не чули.

Інформація про В'ячеслава Триполко

Правоохоронці провели обшуки у самого лікаря та ще однієї людини, причетної до розповсюдження відео. Було знайдено флешки, жорсткі диски із відео, знятими прихованою камерою. На них накладено арешт, відкрито кримінальну справу за статею про виготовлення і поширення порнографії.


Кабінет В'ячеслава Триполко

Тим часом головний лікар диспансеру Олег Лук'янчук розповів, що приміщення з камерою – це орендована територія, а лікар, який працював там, не є співробітником диспансеру. Як повідомляє "Суспільне: Одеса", спираючись на слова самого лікаря, він не мав права втручатися у роботу на територію, яку винаймали.