Зовнішнє тестування зняло проблему хабарництва докорінно. Принаймні так би мало бути, адже багаторівнева система захисту не дає можливості впливати на результати тестувань ззовні. Однак це теоретично, а практично - інша тенденція. Минулого року раптово погіршилось самопочуття абітурієнтів. А все тому, що перед тими, у кого була довідка від лікаря, двері вишів відкривались без проблем. Які шпарини майбутні студенти шукають у новій системі вступу? - у матеріалі видання “Новая” у статті “Взятка на экзамене: заплатить или настучать?”.

Цьогорічний червень із його нестабільною та дощовою погодою поламав плани багатьох відпочивальників. А ще більше - мешканців озерного Шацького району, особливо селища Світязь. Тут практично кожна сільська садиба вже давно готова прийняти навалу туристів, але негода сплутала всі карти. Сімейні бюджети шацьких родин недоотримають заплановані літні прибутки, на які щороку люди покладають велику надію. Скільки коштує відпочити на українському Байкалі та чим ще може подивувати відпочивальників Волинь - на шпальтах газети “Україна молода” у роботі “Не Світязем єдиним”.

Сири - фальшивка. Один з популярних молочних продуктів поповнив список тих, що фальсифікують рослинними жирами. І не має значення яка ціна сиру - більшість протестованих марок провалили тести. Рослинні жири, зазначають експерти, відносяться до трансжирів. А вони, як відомо, негативно позначаються на розвитку такого захворювання як атеросклероз. Що можна їсти, а від чого варто утриматись - можна дізнатись зі шпальт газети “Хрещатик” у статті “Сири стали жертвами фальсифікацій”.