Квартирне питання. Ціна житла у Києві і надалі дивує. Найдешевше помешкання в столиці - надтісна “готелька" на Борщагівці коштує 35 тисяч доларів. Найдорожче ж житло Києва може потягнути навіть до 18 мільйонів “зелених”. Щоправда єдине питання - різниця ціни квадратного метра. Чому квадрат “готельки” на 200-300 доларів вище середніх цін у місті читайте в діловому тижневику “Контракти” у статті “Найдорожчі садиби київської області та найдешевші квартири в Києві”.
Повільно, але не впевнено. Незважаючи на те, що Україна та ЄС ще два роки тому підписали Декларацію про співпрацю в енергетичній галузі, результату ні для одних, ні для інших немає. Наприклад, Україна ще й досі без незалежного оператора газотранспортної системи та прозорої системи формування тарифу на транзит. Тож зобов’язання, взяті Києвом у межах приєднання до Єдиного енергетичного співтовариства, виконати вчасно практично нереально. Чому співпраця України та ЄС у енергетичній галузі їде на гальмі - знає “Український тиждень”. Деталі у роботі “Як мерзле горить”.
До Євро-2012 залишається все менше та менше часу. Об'єкти до чемпіонату ростуть і дорожчають просто на очах. Головна трибуна турніру стадіон "Олімпійський", як і Арена у Львові постійно вимагають додаткових коштів. Які з кишені дає не інвестор, як це спершу декларувалось, а держава. За Євро-2012 кожен українець заплатив уже понад 80 доларів. Ціна футбольного тріумфу під мікроскопом “Корреспондента”. Читайте у матеріалі “Нафутболили по полной".