На брифінгу виступила речниця Національної поліції Мар’яна Рева. Про це інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Треба зібрати кожну деталь, – Ігнат розповів, скільки часу займе розслідування у Броварах

Брифінг щодо падіння вертольота у Броварах

Що обговорювали на пресконференції:

  • загибель керівництва МВС України;
  • жертви та постраждалі серед цивільних осіб;
  • інформація щодо наслідків трагедії.

Зранку 18 січня до поліції надійшло 70 повідомлень про пожежу в Броварах. Отримали звернення понад 300 очевидців події. Правоохоронці опитали близько 2 тисяч людей.

Рева зазначила, що основне розслідування трагедії проводить Служба безпеки України, однак долучені й інші відомства. На місці падіння гелікоптера працювали 5 слідчих оперативних груп, а також криміналісти.

Речниця нагадала версії аварії, які називала СБУ:

  • несправність польоту,
  • технічна несправність,
  • умисні дії щодо знищення гелікоптера.

Куди летів вертоліт

Крім того, речниця розповіла, що гелікоптер з посадовцями направлявся у відрядження в одну з прифронтових областей – у гарячу точку.

Часто керівництво МВС та Нацполіції вирушає у відрядження у гарячі точки, аби побачити на власні очі ситуацію на фронті, побачити, наскільки забезпечені підрозділи системи МВС, які перебувають у гарячих точках,
– пояснила Рева.

День, час та місце похорону вищого керівництва МВС ще визначають.

У якому стані постраждалі

Рева нагадала, що внаслідок авіакатастрофи постраждали 25 людей, 11 з них – діти. Наразі в опіковому центрі перебувають 4 дитини. Їх стан – стабільно важкий. Ще сімох відпустили додому.

Також в лікарні перебувають 4 дорослих. Їх стан – задовільний. Інші потерпілі перебувають на амбулаторному лікуванні.

Насамкінець речниця додала, що це – величезна втрата, однак система МВС продовжуватиме функціонувати у посиленому режимі.

Пресконференція щодо трагедії у Броварах: дивіться онлайн

У МОЗ розповіли про стан потерпілих після трагедії у Броварах

До цього заступниця глави МОЗ Ірина Микичак підтвердила, що через падіння вертольота постраждало 25 людей, з яких 11 – це діти. Повідомляється, що пацієнти були госпіталізовані у Броварську лікарню та опіковий центр у Києві.

Так, станом на ранок 19 січня жоден з пацієнтів не перебуває у критичному стані. Проте, найбільше постраждали люди з опіками.

"Частина пацієнтів переведена у Київський опіковий центр – вони найважчі, найскладніші. Ніхто з них станом на ранок не перебуває ні в критичному, ні загрозливому стані. Вони отримують повноцінне лікування", – розповіла Микичак.

Вона додала, що 6 пацієнтів з опікового центру, серед яких діти й дорослі, готують для відправлення для подальшого лікування за кордоном. Прийняти українських пацієнтів погодилися у Польщі, Австрії, Чехії, США.