"Слуга народу" на дочасних парламентських виборах отримала надзвичайно велику підтримку українців. Так, їм вдалося організувати монобільшість, не потребуючи об'єднання із якоюсь іншою політсилою для формування фракції. Усього президентську партію у Парламенті представляють 254 депутати.

Цікаво: 50 днів в Раді: "слуги народу" починають морально готуватись до перевиборів

Депутати, які потрапили до Верховної Ради за партійним списком:

1. Разумков Дмитро – голова партії "Слуга народу", спікер Верховної Ради. Під час обрання Головою Парламенту отримав найбільшу за час існування Верховної Ради України підтримку народних депутатів: за його кандидатуру проголосували 382 парламентарі.

Син Олександра Разумкова, колишній перший помічник Президента України Леоніда Кучми, очолював Український центр економічних і політичних досліджень.

Дізнайтеся, чому Разумков хоче скласти з себе повноваження голови "Слуги народу"

2. Стефанчук Руслан – доктор юридичний наук, представник президента у Верховній Раді, головний ідеолог партії; перший заступник голови Верховної Ради України.

3. Венедіктова Ірина – експерт з реформи судової системи; голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

4. Арахамія Давід – підприємець, волонтер; голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді. У 2014-му році Давид Арахамія був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня за свою волонтерську діяльність.

Читайте також: Коломойський заявив, що має вплив на Арахамію: реакція нардепа

5. Янченко Галина – експерт з питань антикорупційної політики; заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, співзасновниця та керівник Антикорупційного штабу Києва.

6. Корнієнко Олександркерівник передвиборчого штабу партії "Слуга народу"; Голова підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Про Корнієнка: Корнієнко пояснив, чому і як реформують Верховний Суд

7. Красносільська Анастасія – експерт з податкового та антикорупційного законодавства; голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

8. Ткаченко Олександр – медіаменеджер, гендиректор 1+1; голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Актуально: "Слуга народу" Ткаченко невдовзі може очолити КМДА

9. Беленюк Жан – спортсмен, борець греко-римського стилю, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

10. Сергій Бабак – експерт з питань освіти, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій; заступник директора державної наукової установи "Центр морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України".

11. Шуляк Олена – експерт у сфері дивелопменту та будівництва; заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди, генеральний директор ТОВ "Мідланд Девелопмент Україна".

12. Наталуха Дмитро – громадський політичний діяч, правозахисник; голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, керівник ТОВ "Лід/Ог’юрі".

13. Ясько Єлизавета – культурний діяч, представник України в Оксфорді; голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Читайте також: Вибори в Раду програли двоє міністрів та віце-прем'єр

14. Герус Андрій – експерт з питань енергетики; голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голова громадської організації "Асоціація споживачів енергетики та комунальних послуг".

15. Радуцький Михайло – експерт у галузі медицини, лікар; голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, президент клініки ТОВ "Борис".

Про Радуцького: "Радуцький нав'язує Скалецькій своїх людей", – Уляна Супрун про нову міністерку охорони здоров'я

16. Монастирський Денис – експерт з питань правоохоронної та судової системи; голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, експерт з питань реформування правоохоронної та судової систем Аналітичного центру "Український інститут майбутнього".

17. Гетманцев Данило – експерт з питань оподаткування та банківського права, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, професор кафедри фінансового права юридичного факультету, КНУ імені Тараса Шевченка.

Цікаво: На цьому можна заробити, – Гетманцев про загальне декларування доходів

18. Холодов Андрій – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, заступник директора ТОВ "Текам Плюс".

19. Лерос Гео – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань культурної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, режисер арт-проєкту "Арт Юнайтед Юз".

20. Кальченко Сергійголова Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, адвокат в об’єднанні "Хіллмонт Партнерс.

Читайте також: Депутат від "Слуги народу" просить квартири у Києві для 8 помічників

21. Ткаченко Максим – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, керівник ТОВ "Квартал-Концерт".

22. Чернєв Єгор – заступник голови комітету, голова підкомітету цифрової економіки, інноваційного розвитку та електронного бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, фізична особа-підприємець.

23. Юраш Святослав голова підкомітету з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї ГУАМ, на момент балотування безробітний.

24. Сушко Павло – голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, директор ТОВ "Прайм Сторі Пікчерс".

25. Верещук Ірина – голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, президент громадської організації "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу".

26. Кубраков Олександр – керівник сектору телекомунікацій та Ай-Ті, Офіс ефективного регулювання.

27. Діденко Юлія – голова підкомітету з питань оподаткування доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших нарахувань на фонд оплати праці Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, комерційний директор ТОВ "Рекламне агентство "ВМЄСТЄ".

28. Соломчук Дмитро – директор ПП "ФІРМА "АГРО-ЦЕНТР".

29. Ананченко Михайло – голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, помічник міського голови, виконавчий комітет Сумської міської ради.

30. Неклюдов Владлен – голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Прокуратури Дніпропетровської області.

31. Кривошеєв Ігор – голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, шоумен, засновник україномовної інтелектуальної гри Ґік Ґеймз, гравець "Ліги сміху" та КВН.

32. Іонушас Сергій – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, юрист, адвокат.

33. Завітневич Олександрголова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, директор, ТОВ "Смілянський Ливарний Завод".

34. Струневич Вадим – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, директор, ДП "Виробничо-технічна агенція".

35. Воронов Володимир – голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, генеральний директор брендингового міжнародного агентства Воронова Володимира.

36. Арістов Юрійголова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, генеральний директор ТОВ "АТЛАНТІК-ЮММА".

37. Кісєль Юрійголова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, директор ТОВ "Растро".

38. Галайчук Вадим – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

39. Ковальов Артем – голова підкомітету з питань річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, генеральний директор ТОВ "УНІАН".

40. Стернійчук Валерій – завідувач клубу Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

41. Михайлюк Галина – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, радник з питань підготовки законів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

42. Бабій Роман – директор ТОВ "Гельд-Енергія".

43. Качура Олександр – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, директор адвокатського бюро "КАЧУРА ЛОЄРС".

44. Культенко Артем – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, на момент балотування безробітний. Є співзасновником та керівником ГО "Спілка інвесторів транспортної інфраструктури Києва" співзасновником ТОВ "Будмашсервіс".

45. Марусяк Олег – голова підкомітету з питань організації та оподаткування грального бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, директор ПП "Гаразд".

46. Кириченко Микола – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, фізична особа – підприємець.

47. Третьякова Галинаголова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, керівник громадської організації "Інститут Громадянських Свобод".

48. Халімон Павло – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, фінансовий директор ТОВ "ПРОМЕТЕЙ-ГАЗ 1.

49. Мошенець Олена – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, шеф-редактор ТОВ "Комунікаційниий хаб "Економіка".

50. Саладуха Ольга – голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, спортсмен-інструктор Державної прикордонної служби України.

51. Коваль Ольга – голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, доцент Національного університету харчових технологій.

52. Загоруйко Аліна – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї ГУАМ.

53. Бондаренко Олег голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, директор ТОВ "Інвестплюс".

54. Крячко Михайлоголова Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, операційний директор ТОВ "ЕСЕМЕМСТУДІО".

55. Бардіна Марина – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

56. Марченко Людмила – голова підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, провідний фахівець департаменту навчання і розвитку персоналу ТОВ Епіцентр К.

57. Юнаков Іван – голова підкомітету з питань технічного регулювання і ціноутворення у будівництві, виробництва будівельних матеріалів та енергоефективності у будівельній галузі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, фізична особа – підприємець.

58. Володіна Дар’я – голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, фізична особа – підприємець.

59. Савченко Ольга – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, фізична особа – підприємець.

60. Гринчук Оксана – голова підкомітету з питань забезпечення діяльності Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, менеджер готельного бізнесу ТОВ "Бізнес-центр "Буковина.

61. Козак Володимир – Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури фізична особа – підприємець.

62. Хоменко Олена – голова підкомітету з питань зовнішньоекономічних зв'язків та ефективного використання міжнародної допомоги Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, директор з управління та розвитку цифрових продуктів
ТОВ "Квартал 95".

63. Сова Олександр – голова підкомітету з питань митної справи Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, ФОП.

64. Ватрас Володимир – член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

65. Мулик Роман – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, фізична особа – підприємець.

66. Тарасов Олег – голова підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, заступник директора із зовнішньоекономічної діяльності ПП "Агроекстра".

67. Костюх Анатолій – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, на момент балотування безробітний.

68. Брагар Євгеній – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

69. Безгін Віталій – голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, експерт з комунікацій та дизайну Офісу ефективного регулювання.

70. Салійчук Олександр – директор ТОВ "Перша м’ясна хата" ТМ "Гощанські ковбаси".

71. Рєпіна Елла – голова підкомітету з питань функціонування небанківських фінансових установ та страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, на момент балотування безробітна.

72. Пушкаренко Арсеній – керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Естонською Республікою, був помічником-консультантом Апарату Верховної Ради.

73. Заблоцький Мар’ян – голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, голова правління Української аграрної асоціації.

74. Клочко Андрійголова комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, кризис-менеджер Київського національного університету будівництва та архітектури.

75. Овчиннікова Юлія – голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, виконувач обов’язків декана біологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

76. Мережко Олександр – голова підкомітету з цивільного та адміністративного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, професор кафедри права Київського національного лінгвістичного університету.

77. Устенко Олексій – голова підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування АПК Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, голова інвестиційного напрямку ТОВ "Агродженерейшн".

78. Кабанов Олександр – член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, сценарист ТОВ "Квартал 95".

79. Веніславский Федір – член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, доцент кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

80. Булах Лада – голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, виконавчий директор благодійної організації "100 % життя. Київський регіон".

Читайте також: Гончарук прокоментував чутки про сварку із депутатами "Слуги народу"

81. Петруняк Євген – член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, адвокат.

82. Маріковський Олександр – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва, генеральний директор ТОВ "Медіатека".

83. Федієнко Олександр – заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової інфраструктури, електронних комунікацій та смарт-інфраструктури Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, директор ТОВ "ІМК".

84. Мотовиловець Андрій – перший заступник директора ДП "Прозорро.Продажі".

85. Колісник Анна – член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політик на момент балотування безробітна.

86. Богуцька Єлізавета – член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

87. Нагаєвський Артем – голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, заступник голови правління ПАТ АТП 13058.

88. Потураєв Микита – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі директор ТОВ "Фокус Медіа".

89. Якименко Павло – голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, директор ТОВ "Інтерплєкс".

90. Кунаєв Артем – заступник керівника управління з маркетингу та продажів вертолітної техніки
АТ "Мотор Січ".

91. Припутень Дмитро – голова підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, доцент кафедри загально-правових дисциплін Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ України.

92. Павлюк Максим – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, заступник військового прокурора Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

93. Мокан Василь – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, заступник директора ТОВ "Українська Політконсалтингова Група".

94. Підласа Роксолана – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, радник міністра Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

95. Торохтій Богдан – юрист-консультант філії ПАД "Державна продовольчо-зернова корпорація України "Одеський зерновий термінал".

96. Дмитрієва Оксана – член Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі, головний лікар ТОВ "Статус Дент".

97. Шол Маргарита – голова підкомітету з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на момент балотування безробітна.

98. Костін Андрій – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв'язання спорів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, заступник голови Ради адвокатів Одеської області.

99. Горбенко Руслан – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, директор ТОВ "Інтершина УА".

100. Жупанин Андрій – голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, юрист ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер України".

101. Тістик Ростислав – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, на момент балотування безробітний.

102. Кравчук Євгенія – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, на момент балотування безробітна.

103. Яковлєва Неллі – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, викладач Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

104. Гривко Сергій – член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на момент балотування безробітний.

105. Павловський Петро – голова підкомітету з питань авіаційного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, адвокат.

106. Аллахвердієва Ірина – голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, директор Миколаївської обласної дирекції ПрАТ СК "Уніка".

107. Вінтоняк Олена – голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом, член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди юрисконсульт, ФОП "Мулик Роман Миронович".

108. Заславський Юрій – член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, директор ТОВ "Макрус ЛТД".

109. Задорожний Андрій – директор ТОВ "Юридична фірма "ПРОКСЕН".

110. Шипайло Остап – голова підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, директор ТОВ "Карпатбуд Девелопмент".

111. Шинкаренко Іван – інженер Інституту відновлюваної енергетики Академії наук України.

112. Совгиря Ольга – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань політичної реформи та конституційного права Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди.

113. Крейденко Володимир – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Совість і Надія України".

114. Тарасенко Тарас – голова підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, адвокат.

115. Сольський Микола голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, юрист адвокатського об’єднання "Процик та Партнери".

116. Фролов Павло – голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, головний консультант Апарату Верховної Ради України.

117. Новіков Михайло – голова підкомітету з питань правосуддя Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, адвокат.

118. Подгорна Вікторія – експерт громадської спілки "Хай-тек офіс Україна".

5 депутатів від "Слуги народу", які пройшли до Ради, однак склали депутатські повноваження через призначення на нові посади:

Михайло Федоров – міністр цифрової трансформації України (№6 у списку), Ганна Новосад – міністерка освіти і науки (№51), Владислав Криклій –міністр інфраструктури (№11), Олексій Оржель – міністр енергетики та захисту довкілля України (№15), Денис Малюська – міністр юстиції (№20), Анна Коваленко – заступниця Керівника Офісу Президента (№34).

Замість них у Верховну Раду зайшли наступні за списком люди:

119. Анатолій Остапенко – директор ТОВ "АЛЬФАЮРКОНСАЛТИНГ".

120. Тетяна Циба – голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, фізична особа – підприємець; №131

121. Іван Калаур – завідувач кафедри Тернопільського національного економічного університету.

122. Юлія Гришина – професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення
Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

123. Ольга Руденко – член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ), менеджер з маркетингу ТОВ "Квартал 95".

124. Олександр Копиленко – директор Інституту законодавства Верховної Ради України; №135. Останній з тих, хто склав присягу 15 жовтня.

Депутати, які пройшли до Ради за мажоритарними округами

Вінницька область

125. Округ №11 Пашковський Максим – член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, директор ТОВ "Панчер Солюшнс.

126. Округ №12 Драбовський Анатолій – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, ректор Вінницького кооперативного інституту.

127. Округ №14 Борзова Ірина – голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, фізична особа – підприємець.

Волинська область

128. Округ №20 Рубльов Вячеслав – голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, радник голови Волинської обласної ради.

Читайте також: Як новачки перемогли старих політиків: мажоритарники партії "Слуга народу"

Дніпропетровська область

129. Округ №24 Кисилевський Дмитро – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, директор з корпоративних відносин ТОВ "ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА.

130. Округ №25 Бужанський Максим – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, блогер, письменник, публіцист, менеджер ТОВ "Арна".

Про Бужанського: "Інфантильні довбо**би": розгорівся новий скандал за участю "слуги народу" Бужанського

131. Округ №26 Нестеренко Кирилл – голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, директор з розвитку ТДВ "Дніпрокомунтранс".

132. Округ №27 Медяник В’ячеслав – голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, юрист.

Про Медяника: "Слуга народу" Медяник потрапив у скандал через листування в Ради

133. Округ №28 Мисягін Юрій – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, фізична особа – підприємець.

134. Округ №29 Демченко Сергій – член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, адвокат.

135. Округ №30 Лічман Ганна – голова підкомітету з питань регуляторної політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, директор Благодійної організації "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТБ".

136. Округ №31 Захарченко Володимир – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, директор з безпеки ТОВ "Завод бурової техніки "ДСД".

137. Округ №32 Криворучкіна Олена – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, доцент кафедри економіки та підприємництва ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

138. Округ №33 Корявченков Юрій (Юзік) – голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, актор 95 кварталу.

Про Юзіка: "Юзік" з "Вечірнього кварталу" роздавав квитки на гумористичне шоу у залі ВР

139. Округ №34 Чорний Дмитро – член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, директор ПП "Громадська журналістика".

140. Округ №35 Герман Денис – голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, директор ТОВ "Альфа-Косметикс".

141. Округ №36 Каптєлов Роман – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, керівник проєкту у фонді "Наш дім Дніпропетровськ", був радником голови Миколаївської ОДА.

142. Округ №38 Бородін Владислав – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, на час балотування безробітний, був депутатом Дніпропетровської обласної ради VII скликання від партії "УКРОП".

143. Округ №39 Северин Сергій – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, заступник голови – начальник управління економіки, бюджету та фінансів, виконавчий апарат Дніпропетровської обласної ради.

144. Округ №40 Трухін Олександр – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, голова наглядової ради, ПрАТ "ПРХ.

Житомирська область

145. Округ №62 Герасименко Ігор – член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, пенсіонер.

146. Округ №63 Кицак Богдан – член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, викладач КЗ "Бердичівський педагогічний коледж".

147. Округ №65 Костюк Дмитро – голова підкомітету з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, журналіст телеканалу "Еспресо".

148. Округ №66 Грищенко Тетяна – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на час балотування безробітна.

149. Округ №67 Кузьміних Сергій – голова підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, волонтер, меценат.

Закарпатська область

150. Округ №70 Лаба Михайло – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Невицький сільський голова.

Запорізька область

151. Округ №74 Касай Геннадій – член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, генеральний директор спортивного комплексу ПАТ "Мотор Січ".

152. Округ №75 Соха Роман – голова підкомітету електронного врядування та електронної демократії Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, безробітний.

153. Округ №76 Шевченко Євгеній – голова підкомітету з питань промислової політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, юрист і підприємець.

154. Округ №77 Штепа Сергій – член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, фотограф.

155. Округ №79 Яцик Юлія – голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, керуюча адвокатського бюро "Адвокатська компанія Юлії Яцик".

156. Округ №81 Мельник Павло – голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу та співпраці з Євратомом Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом, член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди, піар-директор благодійного фонду "Алкоголь СТОП".

157. Округ №82 Нікітіна Марина – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, юрист.

Івано-Франківська область

158. Округ №84 Фріс Ігор – голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції, органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, приватний нотаріус.

159. Округ №85 Прощук Едуард – член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, заступник голови споживспілки Івано-Франківської області.

160. Округ №86 Матусевич Олександр – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, директор ДП "Вигодське лісове господарство".

161. Округ №87 Андрійович Зіновій – голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Надвірнянський міський голова.

162. Округ №89 Тимофійчук Володимир – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, директор ПП "Агро-Лідер".

Київська область

163. Округ №91 Дунда Олег – голова підкомітету з питань будівництва та проектування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, директор ТОВ "А.В.С.".

164. Округ №92 Колюх Валерій – голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, професор кафедри політичних наук КНУ ім. Тараса Шевченка.

165. Округ №93 Скороход Анна – член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, заступник директора з організаційно-правових питань ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес".

166. Округ №94 Дубінський Олександр – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, телеведучий 1+1, блогер.

Про Дубінського: "Бери пий, це не хабар, не соромся": Дубінський насміхався з журналіста

167. Округ №95 Горобець Олександр – голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, заступник генерального директора,
ТОВ "Сфера житлобуд".

168. Округ №96 Василевська-Смаглюк Ольга – голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, спеціальний кореспондент 1+1.

169. Округ №97 Галушко Микола – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, директор ПП "ГАЛІД".

170. Округ №98 Бунін Сергій – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, директор ТОВ "Грант".

Кіровоградська область

171. Округ №99 Дануца Олександр – голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, генеральний директор ТОВ "Прайм-Тайм".

172. Округ №100 Мурдій Ігор – член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, директор ПП "Тек Центр".

173. Округ №101 Кузбит Юрій – голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, директор ТОВ "АДВОКАТСЬКА ГРУПА "ПРЕЦЕДЕНТ".

174. Округ №103 Воронько Олег – член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, ІТ-підприємець.

Луганська область

175. Округ №106 Кузнєцов Олексій – голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, підприємець.

Львівська область

176. Округ №121 Саламаха Орест – голова підкомітету з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, заступник директора з будівництва ТОВ "Буд Інвест Ком".

177. Округ №124 Камельчук Юрій – член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, бізнес-тренер та консультант.

Миколаївська область

178. Округ №127 Пасічний Олександр – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, підприємець.

179. Округ №128 Гайду Олександр – голова підкомітету з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, виконавчий директор ТОВ "Вібо-Транс".

180. Округ №129 Копитін Ігор – голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, директор ТОВ "Автомодерн".

181. Округ №130 Негулевський Ігор – голова підкомітету з питань автомобільного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, директор ТОВ "Софія-Граніт".

182. Округ №131 Чорноморов Артем – голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, генеральний директор ТОВ "СмартАгрі".

183. Округ №132 Дирдін Максим – член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, головний радник генерального директора, ПрАТ "Санта Україна".

Одеська область

184. Округ №133 Дмитрук Артем – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, керівник "Фітнес-центру".

185. Округ №134 Колєв Олег – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, керівник ПП "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ПРИДУНАЙСЬКІ ВІСТІ".

186. Округ №135 Леонов Олексій – голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, комерційний директор ТОВ "ГРИЛИОН".

187. Округ №136 Горенюк Олександр – член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, урбаніст, IT-спеціаліст.

188. Округ №138 Чернявський Степан – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, український підприємець, засновник компанії з оптової торгівлі м'ясом і м'ясними продуктами.

189. Округ №139 Васильковський Ігор – голова підкомітету з питань морського транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, член наглядової ради,ТОВ "ПСГ "Камбіо-Інвест".

190. Округ №140 Колебошин Сергій – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації.

191. Округ №141 Ткаченко Олександр – член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, адвокат ПП "Медфарм груп".

Полтавська область

192. Округ №144 Нальотов Дмитро – голова підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, підприємець та директор мережі атракцій для активного відпочинку.

193. Округ №145 Боблях Андрій – член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, був учасником телевізійних проєктів: "Розсміши коміка" та "Ліга сміху".

194. Округ №148 Ляшенко Анастасія – член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, засновниця та головна редакторка суспільно-політичного часопису громадських об'єднань Полтавщини.

195. Округ №149 Касай Костянтин – голова підкомітету з питань тимчасово окупованих територій України Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, директор ТОВ "Полтавабудсервіс плюс".

196. Округ №150 Мовчан Олексій – голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, заступник начальника відділу управління проектами та програмами ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ".

197. Округ №151 Березін Максим – голова підкомітету по соціальним питанням у сферах національної безпеки і оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, директор КП "Муніципальна варта" Кременчуцької міської ради.

Рівненська область

198. Округ №152 Ковальчук Олександр – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, голова правління ГО "Платформа взаємодій "ПРОСТІР".

199. Округ №153 Іванісов Роман – член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики,
головний юрист ТОВ "ПРОФ ДЕЗ КОНТРОЛЬ ПЛЮС".

200. Округ №154 Аліксійчук Олександр – голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, підприємець, громадський діяч.

201. Округ №156 Литвиненко Сергій – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, виконувач обов’язків директора ДП "Зірненський спиртовий завод".

Сумська область

202. Округ №157 Рябуха Тетяна – голова підкомітету у справах сім'ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, учитель початкових класів.

203. Округ №158 Васильєв Ігор – член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, спеціаліст з ІТ-технологій.

201. Округ №161 Гузенко Максим – член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, директор ТОВ "Агрохім-Партнер".

205. Округ №162 Задорожній Микола – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, шоумен, ведучий та організатор святкових заходів. Працював в івент-агенції GB Event by Kvartal 95.

Тернопільська область

206. Округ №163 Богданець Андрій – голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, заступник генерального директора ПрАТ "Птахофабрика Тернопільська".

207. Округ №164 Василів Ігор – член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, підприємець, співзасновник ГО "Інформаційне агентство "Терміново".

208. Округ №167 Гевко Володимир – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, директор ТОВ "Навчально-консалтингова компанія "Профі-Центр".

Харківська область

209. Округ №168 Мезенцева Марія – заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом, член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат Харківської міськради 7-го скликання, волонтерка, приватний підприємець.

210. Округ №169 Куницький Олександр – член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, ізраїльський та український блогер, приватний підприємець, фігурант бази даних сайту "Миротворець" через порушення законодавства України про громадянство через друге громадянство.

Про Куницького: Кандидат у нардепи від "Слуги народу" раніше був депортований з України

211. Округ №170 Одарченко Андрій – член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування та торгівлі.

212. Округ №171 Кінзбурська Вікторія – член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, завідувач сектору департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області.

213. Округ №172 Здебський Юрій – член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник, ветеран військової служби.

214. Округ №173 Бакумов Олександр – голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ.

215. Округ №175 Пивоваров Євген – голова підкомітету з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, професор кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі.

216. Округ №177 Любота Дмитро – голова підкомітету з питань економічного, секторального співробітництва та поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом, член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ), директор ТОВ Будівельне Підприємство "ГРАДОСТРОЙ".

217. Округ №178 Літвінов Олександр – голова підкомітету з питань житлової політики та житлового господарства Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова Балаклійської районної ради.

218. Округ №179 Кучер Олексій – голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, адвокат.

219. Округ №180 Красов Олексій – член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, директор ТОВ "Ярко Інвест".

220. Округ №181 Микиша Дмитро – член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мереф’янської міської ради.

Херсонська область

221. Округ №182 Павліш Павло – член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, директор ПП "Юридична фірма "Правочин".

222. Округ №183 Вагнєр Вікторія – член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, головний лікар "Обласної лікарні відновного лікування".

223. Округ №185 Іванов Володимир – член комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, директор з виробництва ТОВ "Агропроект-Юг".

224. Округ №186 Ковальов Олексій – голова підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, директор ПП "ЛК-АГРО".

Хмельницька область

225. Округ №187 Стефанчук Микола – член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, начальник юридичного відділу "Національний офіс інтелектуальної власності", рідний брат першого заступника голови ВР Руслана Стефанчука.

226. Округ №189 Копанчук Олена – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, адвокат.

227. Округ №190 Жмеренецький Олексій – член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, заступник голови правління благодійної організації "Благодійний фонд "КОЛО".

228. Округ №193 Марчук Ігор – голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, директор ТОВ "М-ЕНД-С".

Черкаська область

229. Округ №194 Шпак Любов – голова підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

230. Округ №195 Арсенюк Олег – член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, комерційний директор ТОВ "Берег-2007".

231. Округ №196 Стріхарський Андрій – член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, директор ТОВ "Компанія "Статус Групп".

232. Округ №197 Скічко Олександр – голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, телеведучий, пародист, артист розмовного жанру, актор.

233. Округ №199 Нагорняк Сергій – голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, директор ТОВ "Євроінвестгруп ЛТД".

Чернівецька область

234. Округ №201 Лис Олена – голова підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, вчителька початкових класів.

235. Округ №202 Заремський Максим – член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, начальник відділу планування, оперативного чергування, зв’язку та оповіщення, управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, засновник щорічного спортивного фестивалю "Beregomet Open Sport Festival".

236. Округ №203 Мазурашу Георгій – голова підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, спортивний журналіст, директор центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

237. Округ №204 Божик Валерій – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, адвокат.

Чернігівська область

238. Округ №205 Семінський Олег – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, директор ТОВ "Ділайс".

239. Округ №206 Поляков Антон – член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, ініціатор створення Чернігівського Молодіжного Бізнес Клубу, підприємець.

240. Округ №207 Зуєв Максим – голова підкомітету з питань поштового зв'язку Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, керівник ТОВ "Артмедіа АДВ".

241. Округ №209 Зуб Валерій – голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, генеральний директор КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології".

Місто Київ

242. Округ №211 Юрченко Олександр – голова підкомітету з питань поводження з побутовими відходами Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, громадський активіст, займається боротьбою з незаконними забудовами.

243. Округ №212 Перебийніс Максим – голова підкомітету з питань охорони здоров'я Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, завідувач відділення медичного центру ТОВ "Борис".

244. Округ №213 Дубнов Артем – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, лікар хірург-стоматолог ТОВ Клініка Дубнової Стоматолог і Я.

245. Округ №214 Швець Сергій – секретар Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, ведучий ранкового випуску на 1+1.

246. Округ №215 Яременко Богдан – голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, голова правління благодійний фонд "Майдан закордонних справ", дипломат і громадський діяч. Надзвичайний та Повноважний Посланник 1-го класу, генеральний консул України в Стамбулі.

Читайте також: Ми занадто залежимо від Росії, – Яременко про "червоні лінії" щодо Донбасу

247. Округ №216 Забуранна Леся – голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, професор кафедри менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України.

248. Округ №217 Безугла Мар’яна – заступник голови Комітету, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центур забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

249. Округ №218 Гурін Дмитро – голова підкомітету з питань місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, підприємець, консультант з суспільних комунікацій, волонтер КиївАрхітектури.

250. Округ №219 Тищенко Микола – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, генеральний директор ТОВ "ВКФ "РИМІД", телеведучий програми "Ревізор", ресторатор, блогер.

Про Тищенка: Хто ви така, попийте водички, – "слуга народу" Тищенко нагрубіянив журналістці

251. Округ №220 Бондар Ганна – голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві Міністерства регіонального розвитку.

252. Округ №221 Пуртова Анна – голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, голова правління громадської організації "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА".

253. Округ №222 Грищук Роман – член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, директор ТОВ "МХ шоу", керівник студії "Мамахохотала", телеведучий, актор.

254. Округ №223 Буймістер Людмила – голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, член наглядової ради Металургійного заводу Дунаферр (Угорщина).

Які обіцянки давала партія "Слуга народу" у своїй програмі?

– очищена, оновлена та відповідальна влада;

– знищення системної корупції;

– відновлення територіальної цілісності України;

– боротьба з корупцією в оборонному секторі;

– наближення української армії до стандартів НАТО;

– розширення співпраці України та НАТО, а також перезавантаження взаємин з найближчим західними партнерами;

– справедлива та незалежна судова система;

– реформа у правоохоронних органах;

– наближення економічної ситуації в Україні до загальноєвропейської;

– реформування соціальної сфери;

– запровадження державної підтримки новітніх технологій;

– запровадження державної стратегії оптимізації житлово-комунальних тарифів;

– скасування формування ціни на ресурси за формулами на кшталт "Роттердам +";

– розвиток інфраструктури;

– захист довкілля;

– позитивні зміни у системі науки та освіти;

– доступна медицина;

– створення системи підтримки української мови та культури.

Читайте також: Скандал із "Кварталом", Гонтаревою та хором Вєрьовки: домовлявся нардеп зі "Слуги народу"