Розчарування тих, хто сподівався на асоціацію з ЄС, можна було відчути не лише в Інтернеті, а й поспілкувавшись із перехожими на вулицях.

Активісти оперативно вийшли на Євромайдан

У перший день акції на Майдан Незалежності вийшло кілька тисяч людей. спочатку - журналісти, громадські діячі та просто небайдужі.

Однак згодом на Майдані з'явились і політики. Втім, ненадовго, переважно лідери приходили лише для того, щоб виступити з трибуни. натомість частина мітингарів залишалась ночувати. Окремі депутати також лишилися чергувати у центрі столиці.

Сховатись від дощу на майдані можна було лише під парасольками - суд заборонив встановлювати на майдані намети, і міліція зупиняла усі такі спроби, водночас охороняючи кіоски які встановила КМДА, відбираючи простір у мітингу для новорічної ялинки.

Оргкомітет, сформований з-поміж учасників протесту, забезпечує мітингувальникам гарячий чай та бутерброди. Продукти купують на пожертви або приймають в дар.

Наймасовіший мітинг відбувся у Львові

Тим часом наймасовіший євроінтеграційний мітинг відбувся у Львові. Там на акцію 22 листопада вийшло майже 10 тисяч людей.

Євромайдани відбуваються і на Сході та Півдні. Хоч там вони менш чисельні.

У Києві ж політики закликають усіх небайдужих вийти на мітинг у неділю. Але що робити далі - відповідні немає.

У суботу на Київському Майдані скасували усі співи та танці і оголосили "мовчазний день" з нагоди 80-ї річниці Голодомору.