Наразі відомо про вісім фактів вербування та спроби переправлення українок до Китайської Народної Республіки для роботи у порнобізнесі, про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Читайте також: Киянка продавала дівчат у сексуальне рабство на Кіпр

Зловмисник з України був затриманий у міжнародному аеропорту "Харків" при спробі переправити до КНР двох жінок. Також затриманий 31-річний громадянин Китаю, який організував міжнародний канал торгівлі людьми та фінансував його діяльність,
– заявила старший слідчий поліції в Харківській області Євгенія Кадинцева.

Напередодні, чоловікам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі півмільйона гривень.

За работоргівлю їм загрожує позбавлення волі терміном до 12 років.

Дивіться відео Нацполіції про затримання торговців живим "товаром":

Зазначимо, Україна з 90-х була постачальником живого товару. На жаль, українська поліція не надто тісно співпрацює із закордонними колегами. Адже торгівля людьми сьогодні найбільш зростаючий чорний бізнес у світі із річним обігом у десятки мільярдів доларів. А самі в Україні впоратися з цією проблемою не в силі. Притягувати винних до відповідальності в Україні теж не квапляться.

Лише минулого року перекрили 20 каналів, якими перевозили секс-рабів та ліквідували 16 злочинних угруповань. Вдалося врятувати 70 дорослих, яких вивозили у сексуальне та трудове рабство.