Про це пише прес-служба Національної поліції України.
Читайте також: Поліція викрила ще одну сутенерку, яка втягувала жінок у заняття проституцією
"Жертвами торгівлі людьми ставали дівчата, які перебували в уразливому стані та скрутному матеріальному становищі", – йдеться у повідомленні Національної поліції.
Зазначається, що після вербування зловмисниця цілодобово контролювала дівчат, допомагала зібрати необхідні документи, а також купувала квитки для виїзду за кордон.
Дівчатам навіть проводився детальний інструктаж стосовно мети поїздки, щоб уникнути проблем на кордоні.
На Кіпрі дівчата потрапляли в нелюдські умови життя, до них застосовувалось фізичне та моральне насильство, встановлювались шалені штрафи, які поступово втягували в боргову кабалу та унеможливлювали повернення жертв до України,
– сказав начальник обласного Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Андрій Ткач.
Читайте також: Як вийти заміж за іноземця та не потрапити в пастку: інфографіка
Зазначимо, Україна з 90-х була постачальником живого товару. На жаль, українська поліція не надто тісно співпрацює із закордонними колегами. Адже торгівля людьми сьогодні найбільш зростаючий чорний бізнес у світі із річним обігом у десятки мільярдів доларів. А самі в Україні впоратися з цією проблемою не в силі. Притягувати винних до відповідальності в Україні теж не квапляться.
Лише минулого року перекрили 20 каналів, якими перевозили секс-рабів та ліквідували 16 злочинних угруповань. Вдалося врятувати 70 дорослих, яких вивозили у сексуальне та трудове рабство.
Нагадаємо, минулого року правоохоронці виявили 111 работорговців, 43 особи затримали. Торгівців людьми в Україні можуть посадити на 15 років.