Насправді ж ресторан відкрився на початку 90-х років. Отакар Жак, один з менеджерів ресторану, приніс до закладу старенькі меблі з горища своєї бабусі. Все це - заради відтворення атмосфери традиційного чеського ресторану.

"У минулому до Чехії приїжджало багато іноземців. Вони відкривали італійські, іспанські та мексиканські ресторани. А хорошого ресторану із справжньою чеською їжею не було", - каже менеджер ресторану U modre Kachnicky Отакар Жак.

Шеф-кухар Міхал Вана приніс з дому старенькі кулінарні книги. Рецепти з них він використовує для свої експериментів. Наприклад, качка з медом, родзинками та яблуками, або свинина, фламбована сливовицею.

"Чеська кухня перед Другою Світовою війною була на такому ж рівні, що й інші європейські кухні. Тоді ми нічим не поступалися італійцям і французам. Якість страв значно погіршала за 40 років комунізму. Тож я завжди намагався відродити богемську кухню", - сказав шеф-кухар ресторану U modre Kachnicky Міхал Вана.

Аби приготувати качку, кухар знімає з неї частину шкіри та відрізає крила. Приправляє сіллю та тмином і ставить у духовку.

"Тут дуже важливий досвід. Його можна здобути, лише постійно готуючи страви", - зазначив шеф-кухар.

Кнедлики - національна чеська страва. Чехи їх готують з картоплі, яєць та муки.

"Секрет хороших кнедликів - готувати їх з любов’ю та у строгій відповідності до старовинних рецептів, які передаються з покоління у покоління. Крім того треба використовувати тільки найкращі інгредієнти і жодних хімічних додатків. Просто треба готувати їх, так як це робили століттями", - розповів Міхал Вана.

Качку готують впродовж двох годин. Кнедликам же достатньо побути в духовці 20 хвилин. Птицю подають з білою капустою та шматочками кнедликів. В ресторані U modre Kachnicky завжди багато відвідувачів. Сюди приходять не лише чехи, а й чимало іноземців, які хочуть скуштувати справжніх богемських страв.