Правоохоронці забезпечують посилену охорону в Одесі, однак без сутичок не обійшлося, пише "Радіо Свобода".
Читайте також Поліція затримала п'яних підлітків, які зірвали прапор України у Запоріжжі
Перед входом на Куликове поле, де і розташований Будинок профспілок, вишукувалась черга людей, в якій виникла сутичка,
– йдеться у повідомленні.
Одного із тих, хто перебував у черзі, обурила українська мова стрімера Валентина Ткачука, який вів пряму трансляцію з входу на Куликове поле. Інший чоловік з черги вдарив стрімера. Ткачук штовхнув його у відповідь. Тоді побити стрімера спробував ще один чоловік, його підтримав інший.
Суперечку вдалося владнати проукраїнським активістам. Поліція розвела Ткачука та його нападників у різні сторони.
Згодом правоохоронці затримали 55-річного одесита, якого обурила українська мова та склали на нього протокол за статтею 173 (дрібне хуліганство).
Яка ситуація в Одесі: відео
Зверніть увагу! Раніше стало відомо, що за безпекою в Одесі у шості роковини трагедії 2 травня стежать понад 1,5 тисячі правоохоронців. Серед них – працівники поліції, ДСНС, нацгвардійці.
Що відомо про події в Одесі 2 травня 2014 року
- Шість років тому в Одесі відбувалися акції проукраїнських жителів міста. На активістів напали проросійські колаборанти. Конфлікт виник на вулиці Грецькій. Там під час сутичок загинули 6 людей.
- Потім протистояння перемістилися на Куликове поле. Там було наметове містечко так званого антимайдану. Частина антимайданівців втекли до Будинку профспілок, де спалахнула пожежа. Більшість людей задихнулася димом.
- Загалом у цей день загинули 48 людей, ще приблизно 200 – отримали поранення.
- За інформацією активістів та очевидців, антимайданівцям фінансово та організаційно сприяла Росія.
- Наразі нікого з чиновників не був притягнули до відповідальності за несвоєчасні дії під час заворушень у центрі Одеси та пожежі на Куликовому полі.