Про це, посилаючись на джерело, близьке до Міністерства оборони РФ, повідомляє The Wall Street Journal.
Читайте також: Венесуела висловила готовність до переговорів зі США
Як зазначає видання, протягом декількох останніх місяців число професіоналів з держкорпорації "Ростех" скоротилося приблизно з 1 тисячі до кількох десятків. На думку медіа, ця корпорація відповідає за підготовку військових у Венесуелі і за консультації щодо контрактів на поставку озброєнь.
Такий крок може мати дві причини: відсутність нових контрактів і визнанням того, що режим Мадуро більше не має достатньо для російських послуг коштів.
Все це є ознаками того, що РФ показує межі, за які не готова виходити у Венесуелі, до того ж, маючи економічні труднощі вдома, які виникли чатсково і під впливом санкцій США.
Відмова Ростеха від постійного і тимчасового перебування — це серйозна втрата для Мадуро,
наголошує видання The Wall Street Journal.
Що відбувається у Венесуелі
• Коротко: опозиція на чолі з Хуаном Гуайдо та її прихильники хочуть позбавити влади диктатора Ніколаса Мадуро. Останній нехоче залишати свою посаду.
• Більш детально: тисячі людей вийшли проти політики Ніколаса Мадуро наприкінці січня 2019 року. Диктатор за шість років завів Венесуелу у глибоку кризу. Венесуельцям не вистачає їжі, медикаментів, засобів гігієни. Опозицію очолив керівник парламенту Хуан Гуайдо. Національна асамблея Венесуели проголосила його тимчасовим президентом. Такий крок визнали понад 50 країн, зокрема: США, Канада, Австралія, більшість країн Європи включно з Україною та низка держав Латинської Америки.
• Більше про політику Мадуро – дивіться у програмі "Диктатори".