Тоді потенційний покупець Джордж Белл прийняв, напевно, найдурніше рішення у своєму житті - двоє аспірантів отримають лаконічну відповідь - "ні".
Вже влітку того ж року дует Пейдж-Бпін отримає від інвесторів 25 мільйонів доларів, згодом Google стане окремою державою - однією з найвпливовіших транснаціональних компаній на планеті Земля.
Це одних з найяскравіших прикладів стартапів із кремнієвої долини - успішної реалізації власних ідей. Схожим шляхом народилися такі монстри як facebook, youtube та Apple.
Українці теж повірили у те, що робота - це не обов'язково завод чи цех, на якому потрібно відпрацювати певну зміну, А за їхню ідеї готові платити.
Один з найцікавіших українських стартапів, який отримав світову популярність - Petcube. Ідея створення куба із камерою та лазером, який розважатиме домашніх улюбленців, коли їхніх господарів немає вдома, прийшла в голову одному із творців через скарги сусідів.
Зареєструвавши свій проект на спеціальному ресурсі ентузіасти лише за тиждень зуміли зібрати сто тисяч доларів на реалізацію своєї ідеї.
Зараз Petcube - це уже міжнародна компанія, із власною соцмережею і філіалами у Сан-Франциско, Києві та Китаї.