Виселити Сліденка з дачі не можна, доки Голосіївський райсуд не ухвалить рішення за позовом судді щодо проживання там.

Зауважте Не задекларувала авто: справу щодо конфлікту інтересів у судді КСУ Завгородньої закрили

У постанові Київського апеляційного суду мовиться, що ще у листопаді Сліденко та його родина мали з'їхати з державної дачі. На той час подружжя чекало 3 дитину.

Сліденку повідомили, що він має звільнити кімнату в пансіонаті №4, ще 18 листопада. Вже 24 листопада службовий автомобіль Конституційного Суду не пустили на територію Будинку відпочинку "Конча-Заспа".

У грудні Голосіївський райсуд Києва задовольнив заяву Сліденка. У ній мовилося про забезпечення позову до Будинку відпочинку "до пред'явлення позовної заяви" про усунення перешкод у користуванні кімнатою.

Суд заборонив виселяти Сліденка та його родину, а також не дозволив обмежувати доступ судді на вказану територію.

У відповідь представниця Будинку відпочинку "Конча-Заспа" Анна Онофрійчук подала апеляцію. Ще 16 квітня позов жінки частково задовольнили.

Окрім того, у "Кончі-Заспа" також наголосили, що Голосіївський суд своїми заборонами втручається в господарську діяльність Будинку відпочинку.

Чим "прославився" Сліденко

  • Ігор Сліденко був автором скандального рішення КСУ про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.
  • Коли в Україні спалахнула конституційна криза, Сліденко написав заяву про звільнення, однак згодом заявив, що зробив це після тиску з боку Офісу Президента.
  • Згодом Сліденко розповідав, що має намір емігрувати з України, однак так нікуди і не виїхав.

Скандальне рішення КСУ
Що відомо про скандальне рішення КСУ / Інфографіка 24 каналу