Виселити Сліденка з дачі не можна, доки Голосіївський райсуд не ухвалить рішення за позовом судді щодо проживання там.
Зауважте Не задекларувала авто: справу щодо конфлікту інтересів у судді КСУ Завгородньої закрили
У постанові Київського апеляційного суду мовиться, що ще у листопаді Сліденко та його родина мали з'їхати з державної дачі. На той час подружжя чекало 3 дитину.
Сліденку повідомили, що він має звільнити кімнату в пансіонаті №4, ще 18 листопада. Вже 24 листопада службовий автомобіль Конституційного Суду не пустили на територію Будинку відпочинку "Конча-Заспа".
У грудні Голосіївський райсуд Києва задовольнив заяву Сліденка. У ній мовилося про забезпечення позову до Будинку відпочинку "до пред'явлення позовної заяви" про усунення перешкод у користуванні кімнатою.
Суд заборонив виселяти Сліденка та його родину, а також не дозволив обмежувати доступ судді на вказану територію.
У відповідь представниця Будинку відпочинку "Конча-Заспа" Анна Онофрійчук подала апеляцію. Ще 16 квітня позов жінки частково задовольнили.
Окрім того, у "Кончі-Заспа" також наголосили, що Голосіївський суд своїми заборонами втручається в господарську діяльність Будинку відпочинку.
Чим "прославився" Сліденко
- Ігор Сліденко був автором скандального рішення КСУ про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.
- Коли в Україні спалахнула конституційна криза, Сліденко написав заяву про звільнення, однак згодом заявив, що зробив це після тиску з боку Офісу Президента.
- Згодом Сліденко розповідав, що має намір емігрувати з України, однак так нікуди і не виїхав.
Що відомо про скандальне рішення КСУ / Інфографіка 24 каналу