Виставка покликана показати його не лише як режисера, але як і аніматора, фотографа, скульптора та художника.

“Малюнок для мене завжди був способом невербального спілкування. Я намагався передати на папері ті образи, що родилися у моїй підсвідомості. Коли я став режисером, довелося вивчати інші способи спілкування з людьми. Проте найкомфортніше мені все ж передавати свої ідеї малюнком”, - каже режисер Тім Бертон.

Одинокі монстри, танцюючі небіжчики та пекельні істоти у виконанні Бертона далеко не страховиська, а радше симпатичні романтики. Будь-які закиди щодо неадаптованості стрічок для дітей режисер рішуче відкидає, мовляв казки народів світу споконвіку були моторошними, тож діти самостійно вибирають що їм цікаво. Виставка, запевняє режисер, покликана не лякати, а радше надихати.

“Найкращим компліментом для мене є не визнання моїх робіт високим мистецтвом. Я щасливий, коли надихаю людей. Я бачу, як діти, які відвідали виставку, відчувають, що теж можуть створити щось подібне”, - каже режисер Тім Бертон.

Побачити виставку творця понад 25 стрічок, серед яких "Едвард руки ножиці" та "Чарлі і шоколадна фабрика" можна до 5 серпня.