За словами комбата п'ятого окремого батальйону ДУК з позивним "Чорний", їхній батальйон перебуває орієнтовно 2 місяці в зоні донецького аеропорту.
Я думаю, що це більше визнання нашої звитяги в плані тому, що там надлюдськими силами в нелюдських умовах утримується цей аеропорт, – сказав комбат щодо того, чому їх називають "кіборгами".
"Умов практично взагалі немає ніяких. Все, що називається умовами, – все привозиться ззовні", – констатував "Чорний".
Він розповів, що перше завдання будь-якого командира "Правого сектору" – піти і налагодити стосунки із військовими з'єднаннями, які знаходяться в місці дислокації підрозділу. Вони координують всю діяльність: підтримку, проводять спільні операції, тобто повна взаємодія з іншими підрозділами.
Читайте також: Якщо тисяча загиблих, то скільки тоді 300-х? — "кіборг"
Для військових – це звичайна річ. Тобто, відсутність води, тепла, нормальної свіжої їжі, відсутність сну практично, бойові дії постійно, – сказав комбат.
Українці, але ті, які воюють за РФ, як він розповів, віддані своїй справі і стоять до останнього. А от росіянини, як тільки починається вогонь в їхню сторону – одразу втікають.
Мої 4-ро хлопців в полоні. Їх утримують окремо від всіх. У них інші умови – до них ставляться більш пристойно, з повагою і їх не б'ють. Ми своєю звитягою заслужили повагу, – розповів "кіборг".
"Ми тримаємо 2 термінали і одну вишку, на котрій сиділи диспетчери до війни. Сам аеропорт – це величезна руїна", – сказав позивний "Чорний".
Донецький аеропорт став для військових символом. Вони поклялись не віддати ворогу ні одного сантиметру української землі.
Бійцям аеропорту не вистачає розуміння того, наскільки вони класні...Вони – майже ідеальні чоловіки. Якщо їм поставити будь-яку задачу – вони її виконають. З ними завжди весело, але, в той самий час, вони розуміють яка на них відповідальність, – сказав "кіборг".