Піар на затриманні

Луценко: Сильна медіапідтримка потрібна силовикам, адже деякі речі можуть у суспільстві сприйняти неоднозначно. Бо затримали одного з київських активістів і патріотів, цей хлопець один з перших пішов на Майдан і в АТО. Коли раптом виявляється, що він убив Бузину, за словами Авакова, це м’яко кажучи дивна інформація.

Негативна реакція могла бути через те, що довіри до правоохоронної і судової системи немає, тому міністру треба виходити і доводити свою точку зору.

Луценко: Подібними справами Аваков хоче продемонструвати свою значущість і здатність вирішувати гучні справи, які сформували черговий виклик для українського народу. Якщо знайдено винних, то Аваков отримує визнання.

Але зі старими суддями і міліціонерами — однаково ніхто не повірить.

Мотив убивства

Савич: При усьому співчутті до родини Бузини, але він не був такою фігурою, яку слід було знищити. Активісти і патріоти не мали такого наміру.

Вбивати Бузину за статті в інтернеті — це безглуздя.

Система проти добровольців

Савич: Сьогоднішні заяви Авакова щодо звинувачення Медведька, який був добровольцем в АТО є ударом по добровольчому руху загалом. Це відбувається у контексті справи проти «Равликів» та утисків «Правого сектору».

Система бореться проти ідеалістів, які прагнуть її зламати. Медведько є один із тих людей.