Про це повідомила прес-служба поліції Чернігівської області.
Читайте також: На військових складах біля Ічні досі чутно вибухи
Наразі основна мета правоохоронців у населених пунктах, прилеглих до військових складів, – це надання допомоги та проведення запобіжних заходів серед дітей та підлітків.
Поліцейські проводять запобіжні заходи серед дітей
Спільно з місцевими соціальними службами 18 жовтня правоохоронці відправили 25 таких підлітків в обласний санаторій "Зелений гай". За згодою батьків, діти пройдуть оздоровлення і водночас продовжать навчання відповідно до шкільної програми. Перебування дітей з Ічнянщини у санаторії триватиме місяць,
– зазначили у прес-службі.
Дітей з постраждалої території відправили у санаторій
Окрім того, поліцейські ювенальної превенції спільно з колегами проводять подвірні обходи населених пунктів, розташованих в зоні надзвичайної події та допомагають людям в межах компетенції поліції, якщо у цьому виникає потреба.
Зазначимо, що у десяти постраждалих селах Ічнянського району відновили 39 будівель після надзвичайної ситуації. Зокрема, в Августівці відремонтовано 17 об’єктів, Воронівці – 8, Іржавці, Тишківці та Монастирищі – по 3, Хаєнках, Гужівці, Городні, Бурімці, Грабові – по 1. Нових пошкоджених об’єктів не виявили.
Що сталось на військових складах під Ічнею?Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.
У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.