Про це повідомляє "Україна молода".

За результатами дослідження ДНК-проб українців було виділено основний пріоритетний напрямок історичного розвитку українського етносу (нації).

Концентрація гаплогруппи хромосом, яку вчені ідентифікують, як успадковану від оріїв, виявлена у 53% досліджених українців (цей ген є і в інших народів Європи, але його показник низький).

У той час, коли народність оріїв проживала на території теперішньої України, середньорічна температура різко впала на багато градусів, що призвело до суворого похолодання і серйозно позначилося на людській популяції.

В результаті вижили тільки люди, які володіли геном "молочної толерантності" – тобто здатні пити і перетравлювати молоко. Більшість дорослих людей не може вживати молоко, наприклад, такими є африканці та азіати.

Читайте також: Росіяни люблять українців своєю "странною любовью", – Скрипка

Генетики дійшли до висновку, що в Європі було два місця, де люди могли сховатися від холоду: Україна та Іберійський півострів. Територія нинішньої Росії в той час була вкрита льодом і людського життя на ній не було. Результати досліджень дали науковцям підстави зробити наступний висновок.

"Українці є предками (прабатьками європейців, а територія сучасної України – колискою білої раси нинішньої цивілізації". У росіян показник гаплогруп хромосом, успадкованих від оріїв і трипільців, порівняно з українцями дуже малий. "Це свідчить про те, що українці і росіяни є різними етносами і не є генетично "рідними" – "братніми народами", – мовиться в дослідженні вчених.