Про це повідомив журналістам спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік. За його словами під документом немає підписів ватажків терористів Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького.

"Сьогодні президент Кучма, посол Кульмухаметов і я підписали доповнення щодо комплексу заходів. Свої підписи також поставили Пушилін і Дейнего. Захарченко та Плотницький, як нам пообіцяли, поставлять підписи пізніше. Документ передбачає відведення у два етапи. Спочатку передбачається відвести танки, потім артилерію і потім міномети", — пояснив Сайдік.

За його словами, перший етап почнеться через два дні після повного припинення вогню і завершиться через 15 днів, а другий етап триватиме 24 дні.

Водночас ватажки бойовиків запевняють, що готові почати відведення озброєння відразу ж після вступу в силу документа, підписаного в Мінську.

Другий президент України Леонід Кучма після зустрічі у Мінську назвав питання безпеки головним для Донбасу.

Головне питання — проблема безпеки. Говорити про вибори не доводиться, поки не буде миру на цій землі,
— сказав Кучма журналістам.

Представник Росії Азамат Кульмухаметов вважає, що підписаний документи — шлях до миру.

"Документ відкриває шлях до миру, припинення обстрілу. Треба відзначити, що він укладений на тлі дотримуваного в цілому припинення вогню", — прокоментував результат зустрічі Кульмухаметов.

Нагадаємо, тристороння контактна група підписала у Мінську домовленість про відведення гармат калібром менше 100 мм від лінії зіткнення на Донбасі.