Загалом учасниками першотравневих демонстрацій у Росії стали близько 2 мільйонів осіб. Свої мітинги організовували й окремі політичні сили. Столичні стражі порядку не дозволили приєднатись до мітингу комуністів представникам гей-спільнот та антифашистам.
Неспокійно 1 травня у Санкт-Петербурзі. Тут кілька представників анархістських груп спробували перекрити Невський проспект. Порушників затримала поліція.
Не обійшлось без заворушень у Німеччині. У Берліні у ніч на неділю в результаті зіткнень між правоохоронцями та молоддю поранення отримали близько 50 стражів порядку. Вдень кількість поранених поліцейських зросла ще на 30 осіб. У Гамбургу та Берліні під арешт потрапили десятки лівих радикалів.
Першотравневі демонстрації також охопили Францію, Іспанію, Грецію та Туреччину. Сотні тисяч робітників вийшли на демонстрації 1 травня і у багатьох країнах Азії з вимогою покращити умови праці та підвищити заробітну плату. У столиці Індонезії Джакарті відбулись сутички між учасниками мітингу з поліцією, демонстранти підпалювали автомобільні шини навпроти президентського палацу.
Серед вимог індонезійців - подвоїти розмір зарплати, виплачувати допомогу малозабезпеченим сім'ям та... зробити День праці загальнонаціональним вихідним. Схожі претензії - у мешканців Тайваню та Філіппін.