Слід визнати - вдається не погано. Доки голови претендентів на тріумф у англійському чемпіонаті були забиті турнірними завданнями, клуби що цих завдань мають куди менше демонстрували яскравий та ефектний футбол.

5 місце. Єдиним представником топ-клубів у нинішньому параді є “Тотенхем”. “Шпори” переграли у дербі “Челсі” і зробили це красиво. Ефектним штрихом тріумфу став м’яч Гарета Бейла, який наче на ровері промчав пів поля, і залишив поза справами Паулу Феррейру. Удар захисника з тещиної ноги позбавив шансів ще й Петера Чеха.

4 місце. Світло в кінці тунелю вже згасло для “Портсмута”. Команда забронювала собі місце у нижчому дивізіоні. Та попри те підопічні Гранта б’ються з останніх сил у кожному матчі. На власній шкірі це відчула “Астон Вілла”. Майкл Браун зумів бездоганно скористатися вивіреною передачею партнера.

3 місце. Не просто добиратися до чужих воріт “Блекберну”, але якщо “Роверс” вже отримують найменшу нагоду, то використовують її на 100 %. Хоча вихід Джейсона Робертса навіть моментом назвати не просто, все таки форвард перебував під опікою одразу двох суперників, та все ж знайшов вихід. Ідеальний за виконанням удар з 18-ти метрів заслуговує лише на оплески.

2 місце. “Арсенал” у цьому сезоні найбільше з усіх команд забиває наприкінці матчів. Використати проти канонірів їхню ж зброю вирішив Уіган. Три м’ячі за 11 останніх хвилин, а останній з голів став справжнім шедевром. Шарль Н’Згобія поцілив у штангу, та зробив це так, що у м’яча не було іншого шляху окрім як опинитися у воротах.

1 місце. Ідея керівництва Уігана взяти в команда кількох французів зі складними прізвищами дала команді дивіденди. Ви вже бачили на що здатен Шарль Н’Зогбія, тепер подивіться на його партнера Стівена Н`Зонзі. 22-річному хлопцеві вдався удар, рівний якому не часто побачиш навіть на першій позиції наших рейтингів. Траєкторія польоту м’яча - загадка для математиків усього світу, для нас це ж витвір футбольного мистецтва.