За свою режисерську кар’єру Хічкок створив понад 50 фільмів. Він першим застосував різноманітні техніки в жанрі детективного та психологічного трилеру. Після успішного старту в рідній Великобританії, режисер вирушив підкоряти Голлівуд, що стало переломним моментом в його кар’єрі. З того часу кожен новий фільм Хічкока ставав успішним. Серед найвідоміших робіт режисера: "Квартирант", "Чоловік, який забагато знав", "Пташки", "Психо", "Вікна у двір".

Хічкок знімав фільми для глядачів, а не для критиків. І робив він це по-диявольськи вправно, майстерно створюючи кожен кадр.

Патрісія Хічкок (донька режисера): “Він точно знав яким має бути фільм, планував і вимальовував кожен кадр. Тому на знімальному майданчику він повністю міг присвятити себе акторам”.

Саме стиль роботи Хічкока над картиною пояснює те, чому режисер знімав в своїх фільмах одних і тих же акторів. Серед його улюбленців Кері Грант, Джеймс Стюарт, Вєра Майлз і Грейс Келлі. Хічкок і сам знявся у більшості своїх картин в маленьких епізодичних ролях.

Для багатьох поціновувачів творчості Хічкока залишається загадкою, чому, будучи номінованим декілька разів на Оскар, він жодного разу не отримав нагороду за найкращу режисуру, хоча його стрічка “Ребека” й стала Найкращим фільмом у 1940-му.

Альфред Хічкок розповідав свої історії дуже правдиво, знімав несподівано і захоплював напруженим сюжетом. Його завжди будуть пам’ятати за особливе почуття гумору та режисерський талант.