Зранку – руханка та прийоми самозахисту, а ввечері у таборі лунають історії мужності від українських воїнів. Найстаршому учаснику – 17, а наймолодшому – лише 8.

Читайте також: Життя не зупинилось: як ветеран АТО після війни став успішним бізнесменом

"Я майже нічого не вмів (до того, як прийшов у табір – 24), якщо чесно. А тепер я вмію майже все: розбирати-збирати автомат, плавати на байдарках, лазити на скеледромі, в'язати вузли. Все – щоб захищати свою країну, щоб не давати ворогам атакувати домівки цивільних людей", – сказав 13-річний учасник табору "Січовик" Владислав.

Окрім уроків самозахисту, дітей навчають основ тактичної медицини.

Якщо вони йдуть по місту, побачили людину непритомну, вони вже знають, як підійти до тієї людини, правильно оглянути її, надати першу домедичну допомогу, викликати швидку допомогу, щоб людина залишилась жива та здорова,
– зазначив інструктор табору Микита Долінніков.

А за інструкторів у таборі – бійці АТО. Наприклад, боєць Максим Зойченко пішов на фронт у 2014 році, воював у Павлополі, Комінтерново, Лебединському, брав участь у звільненні Широкіного.

Зауважимо, що цьогоріч табір прийняв лише дві зміни. Проте втиг стати настільки популярним, що наступного року його планують відкрити на ціле літо.