Зараз платформа Brave Inventors шукає українських винахідників та виробників воєнного часу. Як зареєструватися на платформі – розповідаємо далі.

До теми Сміливі створюють майбутнє: Cosmolot презентує платформу Brave Inventors

Brave Inventors від Cosmolot: що відомо про платформу

Brave Inventors – платформа сучасних виробів та винаходів воєнного часу, створена за ініціативи Cosmolot. Це точка збору виробників та інвесторів, стартапів та бізнесу, волонтерів та держорганів задля посилення фронту найновітнішими розробками.


Brave Inventors шукає українських винахідників та виробників воєнного часу / Фото Brave Inventors

До платформи вже долучилися: комплекс для розвідки, ударний комплекс БПЛА, ANTIDRONE GUN KVSG-6, BUREVII M5, BUREVII A3, роботизований біонічний протез, багі "МАНГУСТ" та ударний дрон Punisher.

Роботизована техніка, ударні дрони та коптери допомагають воїнам ЗСУ перемагати на полі бою щодня. Українські винаходи та розробки вже доводять свою ефективність у боротьбі з ворогом. Але наші захисники на передовій потребують нових сміливих ідей винахідників,
– зазначають розробники.

Щоб долучитися до наймасштабнішого проєкту, присвяченому українським винаходам, варто зареєструватися на платформі. У цьому допоможе телеграм-бот BRAVE INVENTORS UA, де ви зможете знайти усі необхідні подробиці.

Brave Inventors розшукує винахідників: дивіться відео