Через майже 2 години з місцем врешті визначились - більшість членів комісії проголосувала за напівтемне фойє Палацу спорту. Мовляв, так буде безпечніше. Та це тільки ускладнило ситуацію.

“Запропонували наступний варіант: коли ставиться 7 столів, і комісія заходить, сідає, і показує те, що є в мішках, протоколи, і зразу ж їх складає. Але, на жаль, голова цю пропозицію не прийняв. Замість 7 столів, він поставив 1, тобто ось тут 597 комісій повинні групуватися і віддати 1 точці замість 7”, - каже представник партії Микола Чернічкін.

Результат такої схеми - величезна черга з міхами документів і ніяких умов не те, що для цивілізованої роботи, а й для перебування в приміщенні. Сидіти членам комісій довелось буквально на голосах виборців. Не обійшлось і без порушень. Протоколи з дільниць привозять незапечатаними, а мішки з бюлетенями перевіряють не при всіх членах комісії.
Члени комісії виправдовуються, їм просто не розтлумачили як треба було зробити.

“У нас все є! Все правильно ми зробили: все запакували, сказали в мішки не складати - ми не складали, списки окремо, протоколи окремо. А тепер їхати назад в Баварію і через дві години назад. Ніхто з нами не поїде”, - сказав член дільничної виборчої комісії Володимир.

Декілька членів комісій взагалі хотіли забрати бюлетені назад до дільниць.

“Ми збираємося бюлетені іншим разом принести. Тут ні туалету, ні їжі немає. У нашої комісії є право опечатати це документі у сейфі до четверга і прийти, коли робота буде налагоджена”, - сказав член дільничної спеціальної комісії Юрій Шепетов.

Втім, це лише квіточки - певні і спостерігачі, і партійці. За 5 днів підрахунку голосів, кажуть, порушень буде ще чимало.