Про це пише Focus.

Читайте також: Кривавий теракт у Керчі: останні новини

Як зазначається у статті, насильницька анексія Криму у 2014 році найбільший внутрішньополітичний успіх останніх років для Путіна, що трактується Кремлем як національне досягнення та історична перемога для російського президента. Це пояснює те, чому все, що пов'язано з Кримом, має для Путіна важливе політичне значення, зауважує автор статті Анна Віллнер. Журналістка підкреслює, що в інфраструктуру окупованого півострова Москва вкладає мільярди євро.

Це показує статус Криму для Кремля: те, скільки грошей іде на півострів, здається майже неважливим, поки президент може показувати своєму населенню, що його територія контролюється Росією. Тому трагедія у Керчі особливо турбує Путіна – як і все, що може нашкодити слогану "Крим наш",
– продовжує Віллнер.

Більше того, кепські справи у Путіна і з його рейтингом, який за останні місяці різко впав. Якщо до анексії Криму рейтинг російського президента інколи доходив майже до 90%, то зараз, згідно з опитуванням, проведеним "Левада-Центром", Путіну довіряють тільки 58% населення. Це, очевидно, не подобається главі Кремля, і він розглядає протест проти своєї політики як атаку не тільки на його особисту владу, розмірковує німецька журналістка.

Що стосується бійні, яка сталася в керченському коледжі, то було очевидним те, що Кремль звинуватить уряд в Києві у зв'язку з атакою.

"В Росії в принципі існує тенденція збурювати звинуваченнями в саботажі ворожий настрій щодо України, щоб згуртувати росіян у підтримці курсу Кремля. Чи розженеться ще путінська машина пропаганди щодо цього інциденту, стане зрозуміло в найближчі дні", робить висновок автор публікації.

Читайте також: Путін міг стати "прикладом" для студента, який влаштував бійню в Керчі, – німецьке видання

Дивіться відео про трагедію в Керчі:

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 40 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.

МАСОВЕ ВБИВСТВО У КЕРЧІ: ХРОНІКА ОСТАННІХ ПОДІЙ