Про це на своєму Telegram-каналі повідомив поплічник терористів Олександр Жучковський.

Читайте також: "З ланцюга зірвалися": відомо, що відбувається на окупованому Донбасі після вбивства Захарченка

Зазначається, що у місцевому готелі "Прага" пролунав потужний вибух. До слова, про це повідомляють різні джерела сепаратистів.

За деякий час пролунала стрілянина.

"Наразі в Донецьку відбувається роззброєння "прилєпінського батальйону" на території готелю "Прага". Нікого не випускають, "командир" батальйону Сергій Фомченков (Фомич) затриманий", – написав Жучковський.


У Донецьку відбулися розбірки між бойовиками

У джерелах бойовиків також повідомляють, що разом з Фомченковим був заарештований бойовик із позивним "Араб". А Прилєпіну, Козакову, Тимофєєву і Трапезнікову закрили в'їзд у ДНР.


У Донецьку було чути вибухи та стрілянину

Своєю чергою, російські ЗМІ зазначають, що "батальйон Прилєпіна", який раніше підпорядковувався безпосередньо голові ДНР тепер перейде в підпорядкування так званого Міністерства внутрішніх справ бойовиків. А вибухи та стрілянина, які виниклі в процесі "непорозуміння", були улагоджені.

Хто такий Захар Прилєпін? Це – російський письменник, журналіст, терорист, за переконаннями є націонал-більшовиком, антисемітом та сталіністом. Також Прилєпін – пропагандист агресивної політики путінського режиму. Він виступає із підтримкою ДНР та ЛНР, декларує свою участь у терористичних збройних формуваннях на окупованій території Донбасу.
Згаданий вище батальйон носить назву російського пропагандиста через те, що Захар Прилєпін деякий час займав посаду заступника командира цього формування. Після цього підрозділ бойовиків отримав назву "батальйон Прилєпіна".