Комплекс буде закритий від доступу сторонніх осіб, забезпечений цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

Однак головним, навіть унікальним для нашої країни є те, що в DIADANS будуть реалізовані інноваційні інженерні та екологічні рішення, що підтверджується сертифікацією за системою BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) – методом добровільної оцінки енергоефективності будівлі за принципом "зеленої сертифікації". Метод був розроблений у 1990 році британською організацією BRE Global для оцінки екологічної ефективності будівельних конструкцій і споруд.

Відтоді система зазнала певних змін, аби відповідати вимогам часу, і зараз є однією з найбільш поширених і водночас суворих. За час існування BREEAM, понад 550 000 будівель по всьому світу отримали відповідні сертифікати. Однак в Україні таких не набереться й десятка, з яких тільки DIADANS є єдиним житловим комплексом, інші – це об'єкти комерційної нерухомості.

Основними перевагами сертифікації за стандартом BREEAM у кінцевому підсумку є:

  • зниження експлуатаційних витрат внаслідок використання енергоефективного обладнання та енергомоделювання об'єкта;
  • підвищення якості робочого й житлового середовища;
  • гарантія, що при будівництві об'єкту застосовувалися технології, які відповідають основним принципам сталого розвитку (sustainable development);
  • впровадження інноваційних рішень, які мінімізують вплив на навколишнє середовище.

Сертифікація нового будівництва проходить у два етапи – проєктування та будівництво. В проєктну документацію комплексу повинні бути закладені рішення, які будуть відповідати 9 критеріям оцінки BREEAM:

  • Управління: політика управління, введення в експлуатацію, управління об'єктом і постачанням. Крім того, соціальний аспект – повага до прав представників місцевої громадськості на всіх етапах будівництва: обмеження шуму, вібрації, забруднення ґрунту та атмосфери, збереження наявної небагатої рослинності;
  • Здоров'я та добробут: внутрішні та зовнішні аспекти (шум, світло, повітря, якість тощо);
  • Енергія: енергоносії та вуглекислий газ (CO2);
  • Транспорт: викиди СО2 і фактори, пов'язані з місцем розташування;
  • Водоспоживання;
  • Матеріали: вплив характеристик будівельних матеріалів, в тому числі пов'язаних з життєвим циклом, наприклад, генерація СО2;
  • Відходи: ефективність будівельних ресурсів, управління експлуатаційними відходами та їх скорочення;
  • Землекористування та екологія: вибір місцевості, поліпшення екологічної цінності, захист екологічних об'єктів;
  • Забруднення: забруднення атмосфери та водних ресурсів, світло й звук;

Проходження сертифікації відбувається протягом усього періоду будівництва об'єкта. Важливим є те, що задекларованих зобов'язань необхідно дотримуватись і в період експлуатації будівлі. Після здачі в експлуатацію девелопер повинен надавати інформаційну та технічну підтримку і проводити моніторинг споживання ресурсів в будівлі.

Все це тільки невелика частина тих екологічних стандартів, які перевірили фахівці, перш ніж видати сертифікат відповідності BREEAM житловому комплексу Diadans. Але результат вартий витрачених зусиль.

Інноваційність та успішність такого підходу підтверджують різні нагороди та премії. Наприклад, за підсумками 2020 року Житловий комплекс Diadans отримав статус №1 премії Choice of the Year в номінації "Житловий комплекс року в категорії бізнес-клас м. Київ". До того ж комплекс став володарем звання "Житловий комплекс року" за версією загальнонаціональної премії "Людина року – 2020", що є символом довіри українців і безперечний доказ високої якості та професіоналізму.