Про це він написав у своєму Facebook.

"З Ольгою ми познайомилися ще під час набору в поліцію. Тоді у нас утворилася ціла компанія однодумців, які разом переживали важкі і хвилюючі етапи відбору. Оля відразу стала позитивом нашої "банди", без посмішки я її ніколи не бачив, завжди з почуттям гумору ставилася до всього і будь-яку зраду переводила у жарт", – пише колега.

Карманов додав, що 25 вересня він з напарником одними з перших добрались до місця події.

Артему було вже не допомогти, а Оля була при свідомості і спілкувалася. Просила зв'язатися з чоловіком, рідними і благала відвезти її швидше звідси. Через три хвилини вона поїхала у кареті швидкої допомоги,
– додав поліцейський.

За словами колеги, ніхто не сумнівався у тому, що Ольга буде жити, адже на місці події поруч з нею навіть не було слідів крові – побачили лише поранення ноги.

Читайте також: Тобі, тварюка, не жити, – брат вбитої поліцейської

"Родичі повинні пишатися Артемом і Олею. Вони герої, яких з нами більше немає. Співчуття рідним загиблих хлопців. Ми пам'ятаємо про вас, виїжджаючи на кожне патрулювання", – наголосив Павло Карманов.

Нагадаємо, вранці, 25 вересня, у Дніпрі злочинець вбив двох поліцейських.

Глава МВС Арсен Аваков повідомив, що підозрюваний у вбивстві патрульних Олександр Пугачов затриманий. За фактом вбивства двох патрульних у Дніпрі відкрили три кримінальні провадження.