Велика перемога, коли від коронавірусу одужують пацієнти поважного віку. 93-річна жінка отримала негативний тест на COVID-19 через три тижні після зараження, пише "Днепр вечерний".

Читайте також: Групи ризику: для кого COVID-19 найнебезпечніший

Діагноз жінці поставили 6 квітня, хвороба протікала в легкій формі, без ускладнень і пневмонії. Пацієнтку лікували амбулаторно під контролем сімейного лікаря.

У підсумку, менш ніж через місяць, результати повторного ПЛР-тестування показали, що 93-річна бабуся повністю одужала від коронавірусної хвороби.

Варто знати! Перебіг захворювання залежить від імунітету людини.

Чому старші люди в групі ризику COVID-19

Варто розуміти, що перша категорія – населення віку 65+ та люди з хронічними захворюваннями, не ризикують швидше заразитися коронавірусом.

Літні люди входять до групи ризику через складний перебіг COVID-19, бо саме послаблений імунітет, наявність супутніх захворювань та нездатність організму самостійно побороти інфекцію – становлять смертельну небезпеку у випадку інфікування SARA-CoV-2.


Симптоми коронавірусу/ Інфографіка 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.