Програма мінімум - побачити фрески XII століття. Відтак, місця культурного дозвілля - Кирилівська церква та Музей російського мистецтва.
Галина Менжерес (гендирекція з обслуговування іноземних представництв): “Ми дбаємо про їх вільний час і не просто розважаємо, ми їм показуємо нашу Україну, сучасну державу, яка вона є”.
Самі дружини дипломатів кажуть, зустрічаються раз на місяць, і навіть заснували власний клуб. Приходять туди не лише, аби розважитись та поспілкуватися, але й щоб попрацювати.
Марина Хейн (дружина посла Естонії в Україні): “Є такі дитячі будинки, киди ми часто приходимо. Ми відвідуємо лікарні. Ось, наприклад, були в кардіологічному центрі ОХМАДИТу з клубом дружин послів. Так, що діяльність в нас досить таки широка”.
Попри громадську діяльність, деякі дружини дипломатів навіть встигають працювати.
Раїса Жуковська (дружина посла Куби в Україні): “Ранок розпочинається з того, що ми прокидаємося вранці, збираємося на роботу, снідаємо і вчасно приходимо на роботу. А потім розпочинається робочий день. Я працюю в консульстві, керую ним”.
Пані Раїса каже, хоче більше відвідувати українські міста і знайомитися з культурою, адже вона їй близька, бо народилася дружина посла Куби у Білорусі. А ще, каже, мріє поїхати у Севастополь, бо ніколи там не була. Та найближчим часом разом з іншими "дипломатичними" дружинами відвідає Умань.
2 хв
Дружини послів разом вийшли у світ
МЗС подбало про дозвілля дружин дипломатів і запросило їх на екскурсію.