Однак тепер в Україні немає ринку землі, розповів у своєму відеоблозі "Фінансова грамотність" Сергій Фурса.
Читайте також: Мораторій на продаж землі оскаржили в Конституційному суді
"В Україні немає ринку землі, поряд з Зімбабве, Венесуелою, Північною Кореєю і Таджикистаном. Ганебна компанія. Комуністи хотіли контролювати людей. І комуністи найбільше боялися вільних людей. Тому вони забрали землю у селян, бо цим вони позбавляли їх свободи", – зазначив Сергій Фурса.
За його словами, і нині селяни не є повноцінними власниками своєї землі, не можуть нею розпоряджатися, а тому позбавлені свободи.
Ба більше сучасні більшовики, популісти, навіть відкрито зізнаються, що не хочуть дати жителю села свободу. Якщо у людей буде право власності на землю, вони зможуть її продати і виїхати з села. Для них людська свобода – це зло,
– заявив Фурса.
Він також додав, що влада відмовляє селянам в праві самим розпоряджатися своєю власністю, придумуючи тисячу і одну відмовку, багато з яких зводяться до думки "все одно все проп'ють". Неначе селяни – це малі діти. І їм не можна давати права приймати самостійні рішення. Але суть завжди одна – це збереження рабства.
Що таке ринок землі? Це механізм взаємодії між покупцями і продавцями з приводу купівлі-продажу землі. Необхідною умовою і результатом виникнення та розвитку ринку землі є приватна власність на землю.
Відео повного випуску відеоблогу "Фінансова грамотність" за 20 вересня 2018