Стартовий капітал – критично важлива частина інвестиції. Саме від нього залежить рівень ризику, який бере на себе інвестор, а також рівень прибутку, на який можна розраховувати.

Молоді інвестори, особливо інвестори в цифрові активи, часто остерігаються вносити великий стартовий капітал. Через це їхні прибутки не є суттєвими. Тож бонус, який читачам 24 каналу пропонує Bybit, може суттєво полегшити початок кар’єри інвестора.

Це (акція – 24 канал) можливість почати освоювати інвестиції в цифрові активи з мінімальними витратами та ризиками,
– розповіли фахівці Bybit.

Як отримати 20 доларів

Алгоритм дій дуже простий:

  • Спочатку потрібно зареєструватися на платформі Bybit. Зробити це можна за посиланням.
  • Далі – заповнити форму учасника акції.
  • На свій баланс на платформі потрібно завести від 20 доларів. Ця сума може бути у будь-якій валюті.
  • Наостанок потрібно провести якісь операції з сумою. Важливо, що робити це потрібно щонайменше 2 дні у період з 25 серпня до 25 вересня 2022 року. Зараховуються торговельні операції на споті або деривативах.

Хто отримає бонус

Бонуси розіграють серед 50 учасників акції, кожен з яких отримає на аккаунт Bybit по 20 USDT (стейблкойн, ціна якого прив’язана до долара США). Переможців оберуть 26 вересня за допомогою програми випадкового вибору (рандомайзера). Все це висвітлюватиметься в українському ком'юніті Bybit в телеграм-каналі.

Усі винагороди в USDT будуть зараховані на облікові записи відповідних користувачів протягом 14 днів після оголошення переможців.

Акція проводиться в період з 25.08.2022 по 25.09.2022 включно. На території України, окрім, тимчасово окупованих територій. Умови про проведення акції.

Що відомо про Bybit

Bybit – глобальна платформа, що надає різноманітні сервіси для роботи з цифровими активами. На платформі зареєстровано понад 6 мільйонів користувачів, яким доступні трейдингові та інвестиційні інструменти, кількасот популярних токенів, а також P2P платформа.

* Bybit залишає за собою право дискваліфікувати будь-яких учасників, які займаються нечесними або образливими діями під час заходу, включаючи масову реєстрацію облікового запису для отримання додаткових бонусів та будь-які інші дії, пов'язані з незаконними, шахрайськими чи шкідливими цілями. Якщо у вас є які-небудь питання, ви завжди зможете їх поставити в телеграм-комюніті.