Заперечувати факт, що за криптовалютами – майбутнє, не може вже, мабуть, ніхто. Капіталізація ринку криптовалют сягає 1,4 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap. Це більше, ніж ВВП Австралії чи Іспанії.

Корисно Страховка для криптотрейдера: що таке опціони та як на них заробити

Щодня до криптоспільноти долучаються тисячі нових інвесторів. Так, за оцінкою tripple, у 2021 році налічувалося 300 мільйонів користувачів криптовалют. З них 55% долучилися лише за останній рік.

Тобто криптоспільнота стрімко поповнюється новачками, з якими потрібно ділитися досвідом. І великі криптобіржі створюють всі необхідні умови для цього. Так, фахівці криптобіржі Bybit розповіли 24 каналу про партнерську програму для криптоентузіастів, яку вони активно розвивають.

Як працює криптоспільнота

Криптоентузіасти в рамках партнерської програми діляться своїм досвідом і знаннями з новачками. Зазвичай криптоентузіастами стають лідери думок, які поділяють місію та цінності компанії. Вже понад 11 тисяч таких у всьому світі працюють з Bybit.

За свій досвід партнери отримують компенсацію в обраній ними криптовалюті:

  • щомісячну комісію за кожного наведеного трейдера;
  • відсоток від обсягу їхньої торгівлі та доходів субпартнерів.

Комісійні Bybit для активних партнерів перевищують 30%, що більш ніж удвічі вище від галузевих стандартів.

Хто може стати партнером Bybit

Партнером Bybit може стати користувач із власною аудиторією, якій він готовий допомагати в освоєнні криптотрейдингу та інших продуктів інвестування у цифрові активи.

Bybit постійно приймає нових лідерів думок у Партнерську програму. Таким чином за підтримки популярних блогерів та творців контенту платформа розширює доступ до цифрових інвестицій для новачків та зацікавлених у криптоіндустрії традиційних інвесторів. А це одна з ключових цілей екосистеми, яку розвиває Bybit – зробити криптофінансові інструменти максимально доступними для широкої аудиторії,
– розповідають фахівці Bybit.

Окрім бонусів у вигляді криптовалюти, партнери Bybit мають і безліч інших переваг:

  • Bybit підтримує зручний партнерський кабінет на платформі;
  • найрезультативніші партнери отримують ексклюзивні промоакції, які будуть цікаві їхній аудиторії;
  • комісійні можна знімати з рахунку щодня;
  • партнери отримують маркетингову підтримку - для них індивідуально підбирають маркетингові матеріали та розробляють маркетингові заходи.

Цікаво Від проєкту до лістинга: як народжується криптовалюта

Маєте власну аудиторію та розбираєтеся у криптовалюті? Станьте бізнес-партнером Bybit та отримуйте хороші бонуси за свої знання та досвід. Всі деталі – за посиланням.